Oferta- Obóz letni Mrągowo 2023

Witam, chciałem Państwa zapoznać z ofertą wyjazdu na obóz sportowy dla naszych zawoników..

Miejsce obozu 

MRĄGOWO SPORT – Mrągowo, ul. Młynowa 51

Termin wyjazdu

29.07-05.08.202

Kozszt - 1750zł

Stawiając na bezpieczeństwo i zdrowie naszych zawodników wypoczynek będzie zarejestrowany w bazie kuratorium oświaty (zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji i Szkolnictwa Wyższego). Wszelkie informacje na temat i potwierdzenie zarejestrowania znajdą Państwo w Bazie wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl Wszyscy zawodnicy będą objęci opieką medyczną oraz ubezpieczeniem podczas wypoczynku..

Warunkiem zapisu jest wpłata zaliczki - 100zł do 20.04 oraz 200zł do 10.05  oraz wypełnienie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku i akceptacji warunków uczestnictwa.

Ze wględu na to spore zaiteresowanie obiektem musimy dość szybko dać info zwrotne z potwierdzeniem przez nasz klub udziału w rezerwacji obiektu,dlatego proszę osoby zainteresowane wyjazdem o kontakt z trenerem Grzegorzem lub Marcinem..Oczywiście ilość osób jest ograniczona i jak zawsze decyduje kolejnośc zgłoszenia. (25 miejsc)

W razie jakichkolwiek pytań informacji udziela trener Grzegorz Kozik tel 796072710 lub e-mail uksjunakwarszawa@wp.pl

 

UCZESTNIKOM OBOZU W CENIE POBYTU ZAPEWNIAMY: Transport , siedem noclegów w bardzo dobrych warunkach ,  wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek (w formie bufetu) ,  nowe boisko z nawierzchnią naturalną, 2 boiska typu orlik ze sztuczną trawą ,  udostępnienie boisk do celów treningowych (dwa treningi dziennie x 1,5 h) ,  możliwość korzystania z sali konferencyjnej , boisk do siatkówki , siatkonogi, jezioro z własnym kąpieliskiem ,  organizacja meczów sparingowych, wewnętrznych turniejów sportowych: piłkarzyki , tenis stołowy, siatkonoga i inne ,  ognisko z pieczeniem kiełbasek ,  możliwość korzystania z zewnętrznego basenu na terenie OW Mrągowo Sport ,  możliwość organizacji mini turnieju piłkarskiego w poszczególnych kategoriach wiekowych ,  ubezpieczenie uczestników obozu  opieka przedstawiciela organizatora przez okres całego obozu . Na obóz jadą trenerzy z naszego klubu Marcin ,Bartek oraz Grzegorz

MRĄGOWO SPORT ,Ośrodek  położony jest malowniczo nad brzegiem Jeziora Czarnego. Na 8 - hekt arowym terenie , znajdują się nowe boiska piłkarskie z naturalną i sztuczną trawą , korty tenisowe, boisko do siatkówki, bardzo dużo zielonego terenu rekreacyjnego, oraz parking. Ośrodek posiada własna plażę, z oświetlonym pomostem, oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego. Zakwaterowanie uczestnikom obozu proponujemy w głównym budynku ośrodka „Pelikan” . Wszystkie pokoje pos iadają własne łazienki. Dla uczestników obozu do dyspozycji zostaną przygotowane: • pokoje 3, 4 i 5 - cioosobowe . Wszystkie pokoje z łazienkami • boisko piłkarskie o nawierzchni trawiastej , oraz dwa boiska typu orlik ze sztuczną trawą , • sala konferencyjna, ze sprzętem multimedialnym i nagłośnieniem. • boisko do siatkówki plażowej, siatkonogi oraz korty tenisowe. • 3 namioty o wymiarach 8 x 12 metrów • stoły do ping ponga i gry w bilard • miejsce na ognisko i grilla • dostęp do jeziora z własnym kąpieliskiem (tylko do dyspozycji uczestników obozu)     

Opłatę za obóz nie wpłacamy na klubowe konto tylko bezpośrednio do trenerów..

2023-04-05

głowne zdjęcie

sponsorzy

www.kamiengmp.pl

konto

PNB Paribas Bank
Numer rachunku:
  42 1600 1169 1800 4588 2000 0001.

UKS Junak Ul. Blokowa 3,
03-641 Warszawa

Na przelewie wpisujemy:
składka członkowska, imię nazwisko zawodnika, rocznik i za jaki miesiąc

Miesięczna składka wynosi:
190 zł (ryczałt)

Jednorazowe wpisowe 150 zł

kontakt

Uczniowski Klub Sportowy
"JUNAK"
03-641 Warszawa, ul. Blokowa 3
NIP: 524-23-88-430
REGON 014894943
uksjunakwarszawa@wp.pl

Zarząd:

Prezes
GRZEGORZ KOZIK
tel. 796 072 710

Vice-Prezes
MARCIN GREGOROWICZ
tel. 502 777 950

Sekretarz
Tomasz Szpuda

 

znajdź nas

facebookyoutube
ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa