Legia Soccer Schools - Uks Junak kapitalny mecz na L3 !!!

Junaczki z Pilkarskiego Przedszkola zagraly dzis sparing z druzyna Legii Soccer Schools z Lazienkowskiej 3 ktory zakonczyl sie NASZYM SUKCESEM !!!
Brawooooooo JUNACZKI !!!
Dziekujemy za zaproszenie i mozliwosc gry z tak dobrym zespolem , bo jak grac i sie uczyc to od najlepszych. Rowniez podejscie trenerow Legii do meczu perfekcyjne jak na ta kategorie wiekowa ,super metodyka i mozliwosc wymiany informacji po meczu - JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY .
Sam mecz to niesamowity wachlarz emocji , bo jak mozna opisac fakt ze poczatek dla NAS fatalny, zostalismy zjedzeni na sniadanie przez zawodnikow rywala ,doszlo juz do 7-2 .....po czym Junaczki zlapaly drugi oddech i zagraly i to jak zagraly.....
Szlismy jak walec do przodu i z minuty na minute przewage udekomenowalismy dobra gra i golami a ze bylo ich duzo to efekt koncowy mielismy bardzo korzystny a usmiechy i radosc po meczu byly finalem tego super meczu !!!
Nie gralismy jeszcze z tak agresywna i zorganizowana druzyna w obronie jak i w ataku ,szczegolnie fizycznosc byla po strone Legii bo technika i pomyslem na gre nie ustepowalismy rywalom.
Dumny to malo powiedziane co czulem po meczu ,odwrocic taki mecz z taka druzyna i to w taki sposob to nazywa sie pilka nozna w bardzo dobrym wykonaniu. Ciesze sie z debiutu nastepnych zawodnikow z grupy B ,budujemy dalej Junaczek/Team bo celem na ten rok to druzyna A skladajaca sie z 12 graczy rownych lub prawie dorownujacych sobie.
Zrobilismy dzis nastepny wazny krok do przodu ale jak wazny dla druzyny to na pewno zobaczycie juz niedlugo bo gdy w nastepnych meczach "powiem" WAM zagrajcie teraz jak z 'LEGIA' to mam nadzieje ze to zrobicie w taki sposob jak dzis i pozamiatacie .....mecz.
Jeszcze raz BRAWOOOOO!!!
Dziekuje WAM jako WASZ trener !!!
pozdro trener Marcin

2023-03-25