Uks JUNAK 2016/17 NAJLEPSZA EKIPA W URSUS CUP 2022 !!!

W niedziele nasze maluszki z PRZEDZKOLA PIKARSKIEGO na koniec sezonu wziely udzial w turnieju piki noznej organizowanym przez KS URSUS. W URSUS CUP moglismy w tym roku zagrac z druzynami ktore maja naprawde dobry potencjal do rozwoju mlodego gracza. Ale Junaczki daly rade i wygraly wszystkie swoje mecze na turnieju za co naleza IM sie WIELKIE BRAWA I GRATULACJE !!!
Sam turniej wymagal od nich nie lada poswiecenia w ten...upal i zagranie tylu meczy w wymiarze 14 minut..To bylo widac juz w ostatnim meczu turnieju z druzyna RADOMIAKA RADOM gdzie o wygranej przesadzila jedna bramka ,w tak mlodej kategorii wiekowej to wynik pokazujacy jak rywalizacja byla trudna.
Cieszy gra,cieszy znajomosc zasad u tych maluszkow ,zaskakuje ich wytrwalosc i wola zwyciezania za wszelka cene ,ale to nie utrudnia gry tylko pomaga a oni juz to wiedza i gdy np.stracilismy bramke w meczu z Juniorem Lesznowola to nasz bramkarz poprosil zebym GO wpuscil do pola po to tylko aby ....strzelic gola przeciwnikowi i to MU SIE UDALO !!! BRAWO ADI !!!    Ten fakt tak napedzil druzyne ze w chwile pozniej bylo juz dla nas 4-1 !!! SUPER REAKCJA.
Takze jeszcze raz GRAATULACJE DLA CALEJ DRUZYNY i RODZICOW,RODZIN - KIBICOW bo to oni w wielu sytuacjach napedzali malych Junaczkow do gry ,super postawa i wiemy juz ze kibicowanie typowo sportowe pomaga a nie przeszkadza w grze. Dziekujemy WAM !!!
Konczymy sezon w dobrym stylu ale juz myslimy o ...pilkarskiej jesieni - zakonczenie pol rocznej pracy na treningach ukazalo ze obralismy dobry kierunek.
"OPIS ZAKONCZENIA SEZONU TEGO ROCZNIKA I GALERIA FOTO UKAZE SIE W TYGODNIU"
pozdro trener Marcin
ForzaJunaczek2016/2017