SPARING UKS JUNAK 2011/12 - ASG GRYF

Dzis nasza druzyna Uks Junak rocznika 2011/12 rozegrala sparing z zawodnikami akademi sportu ASG GRYF . Dziekujemy za zaproszenie trenerowi Dominikowi i zawsze mozemy sie spotkac na rewanz. A teraz kilka slow na temat meczu.
Druzyna Junaczkow zagrala naprawde dobry mecz ,bylo w nim duzo elementow przecwiczonych w okresie zimowym ,oczywiscie byly tez "OBCINKI" ale kto ich nie robi....wynik meczu jednak pokazal ze odrobilismy lekcje jako druzyna BRAWOOOOOO!!!
Rywal glownie kontratakowal a my podzielilismy mecz na dwie partie. W pierwszej bylo budowanie gry od tylnych formacji grajac srodkiem i bokami a druga partia to szybkie wznowienia na tzw.9 ,obydwa elementy wykonaliscie poprawnie. Dzieki tej grze druzyna strzelila tyle bramek co swiadczy o dobrej taktyce,choc ja jako trener bede wymagal coraz ....wiecej !!!
Trzeba opisac ze trzon druzyny zmienil sie co do jesieni ,kilka zmian w skladzie dalo tej druzynie to co dzis zobaczylismy a trzeba napisac ze nie byl to najmocniejszy nasz sklad wiec jeszcze wieksze BRAWA !!! Zmiennosc pozycji to element ktory daje nam komfort grania ,nasi gracze po prostu umieja grac tam gdzie trener ich wystawia - BRAWOOO!!!
Dzis zaimponowaliscie mi obyciem z pilka ,checia jej posiadania ale i kontrolowania ,milo bylo na to patrzec i ogladac jak druzyna sie rozwija z kazda minuta. Musze zaznaczyc fakt nowej pozycji naszych dwoch zawodnikow ,do tej pory Miki bronil bramki i byl w tym elemencie jednym z najlepszych zawodnikow ale dzis swoj debiut w bramce mial Kacpi ktory do tej pory gral w polu. Zamiana byla udana i jeszcze raz potwierdzila fakt ze w tak mlodym wieku nie mozna stawiac zawodnikow na danej pozycji bo moze sie im zmienic cos w glowie i zechca grac i sie rozwijac na nowo BRAWO dla WAS MIKI i Kacpi !!! Bartek dzis kapitalny mecz BRAWO Bartus, Adas rowniez nie odstepowal i dawal nam przewage z przodu i nakrecal gre "a'la Ernest' ha ha - super Panowie!
Oczywiscie musze opisac nasze dziewczyny ktore dzis graly w pierwszej 7-mce i pokazaly swoim kolegom jak trzeba grac w pilke!!!! ADA i LENA nadawaly ton grze ,pierwsza to mistrzyni gry 1>1 i odbierania pilki,druga to glowa do rozgrywania i strzelania GOLI i to jakich bramek! Dzis gole LENY i strzaly w poprzeczke to wisienka na torcie druzyny Junaczkow - BRAWOOOOOO DZIEWCZYNY !!!
Duzo bramek strzelonych,dwie stracone wiec wynik dobry,gra niezla,plan wykonany, wiec UDANY SPARING naszej druzyny JUNAK2011/2012 - GRATULACJE !!!
p.s CALA DRUZYNA DALA RADE "
Podziekowania dla RODZICOW za doping sportowy ,bo grac i dopingowac trzeba sie uczyc i nauczyc aby wiedziec jak podchodzic do kazdego meczu naszych pociech - BRAWO WY !!!
forza Junak !!!
trener Marcin