Rocznik 2011/2012 sezon i jego podsumowanie.

Dzis kilka slow o sezonie ktory za nami,nie dosc ze byl to ten "dziwny" sezon bo komunijny a wiemy jak trudno bylo w nim trenowac to jeszcze zmiany covid-owe wplynely na rezim meczowy ktory dal nam np.koncowke ligi i jej mecze w ktorych mielismy problem z obsada skladow meczowych ,coz i tak bywa ale ci co byli i grali mysle ze nie zalowali bo kazda mozliwosc rywalizacji z innym przeciwnikiem czegos uczy i wplywa na glowe graczy i ich umiejetnosci.
DZIEKUJE WAM ZE DALISMY RADE JUNACZKI 2011/2012 !!!
Trzeba napisac tez o pechu tzn.o kontuzjach,chorobach ktore przytrafily sie na wiosne na to niestety nie mamy wplywu ale to ma wplyw na nasz zespol i tu zawsze- przegrywalismy. Taki jest sport ktory nie wybacza w/w czynnikow - ale ja jestem optymista ze jesien juz bedzie "normalna" i pozwoli nam trenowac i grac w pelnym skladzie FORZAJUNAK!!!
Podsumowujac NASZ zespol - to druzyna ktora buduje sie tak naprawde od roku ,wiemy jak trudno gonic inne zespoly ale szacunek dla WAS ze chcecie i wytrwale do tego dazycie a wynikiem tego sa WASZE postepy Sa zawodnicy ktorzy zrobili OLBRZYMI krok do przodu "tutaj tez pisze o naszych dziewczynach' ktore eksplodowaly w ostatnim polroczu w poprawily wiele elementow swojej gry BRAWO LENKA I ADUNIA !!!
Mamy w zespole graczy ktorzy rywalizuja o rozne pozycje bo uczymy sie grac na wszystkich pozycjach,nawet nasz MIKI bramkarz pokazal w ostatnich meczach ligowych swoja dobra gre w polu. To swiadczy ze nawet od tylu ten zespol sie rozwija. A gdy Miki pojawil sie na treningach wakacyjnych i pokazal NAM jak nauczyl sie trickow pilkarskich ktorych nie powstydzil by sie zaden gracz boiskowy to uswiadomil mi ze nawet w wakacje ten chlopak mysli BARDZOOOOO DUZO O PILCE i daje sygnal jak wazna jest ona w jego mlodej karierze BRAWOOO MIKI!!!
Zawodnicy grupy A jak i grupy B ktorzy uwaznie sluchaja wytycznych trenera systematycznie robia krok po kroku do przodu dajac sygnal tym co tego nie robia ze tylko tak mozemy byc coraz lepsi w tym co robimy. Wiele przed nami ale juz troch za nami ....to pokazali ci co trenowali na boisku w wakacje,ta grupa zawodnikow ukazala jak wazny jest trening i zaangazowanie bo naprawde wiele sie nauczyli i to pokazali BRAWO !!!
Ciekawy jestem kto NAS jeszcze zaskoczy z tych ktorzy do tej pory nie trenowali z nami a wiemy co mozna zrobic samemu na wakajach z pilka ....zonglerka,zwody,motoryka,sila,technika i sila strzalu to tylko kilka elementow ktore mozemy SAMI np. na plazy,trawie....podciagnac zeby BYC po powrocie lepszym niz moj kolega z druzyny bo sport to nie tylko radosc ale i rywalizacja,ciagla rywalizacja i osiaganie celow mniejszych czy wiekszych ale celow wyznaczanych nie tylko przez TRENERA ale glownie przez SIEBIE - PAMIETAJCIE!!!
Wiec sezon ubiegly uwazam za udany....choc zawsze moglo byc LEPIEJ !!!!
DZIEKUJE WSZYSTKIM za to ze jetesmy druzyna skladajaca sie z WIELU elementow jak ZAWODNICY,RODZICE I OCZYWISCIE SPONSOR DRUZYNY ktory jest caly czas przy NAS i swoja postawa pokazuje ile i jak mozna pomoc mlodym zawodnikom w trenowaniu pilki noznej w dzisiejszych czasach gdy nawet w tak mlodych kategoriach finanse juz wplywaja na druzyny. Mamy druzyne ligowa i kazde zakonczenie sezonu jest przez firme z Niemiec wspierane "nagrodami,pamiatkami" i w tym roku tez tak bylo- JESZCZE RAZ DZIEKI - VIELEN DANK !!!
Idziemy w dobrym kierunku i utrzymajmy TEN KIERUNEK JAK NAJDLUZEJ !!!
Dziekuje i pozdrawiam trener Marcin
UKS JUNAK
galeria zdjec .....bedzie dodana cdn.......

2021-08-08