2011/2012 zakonczenie SEZONU i ROKU 2020 !!!

Rocznik 2011/2012 zakonczyl swoj DEBIUTANCKI sezon w tym skladzie treningiem ktory byl inny niz te dotychczas. Trening byl okazja do obdarowania wszystkich malymi prezentami i chwila do wypowiedzenia milych slow z okazji SWIAT BOZEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU !!!
Zawodnicy z grup A i B zebrali sie na sali SP84 i spedzili jak sie potem okazalo jedne z najlepszych swoich chwil gdy zaczeli przygode z pilka.
Zaczelismy od ......milej niespodzianki ktora zrobila MI druzyna. Jej kapitan FILIP zaskoczyl mnie prezentem od wszystkich ktorzy sa w tej druzynie . DZIEEEEEEEKUJE WAM ZE ZROBILISCIE MI MEGA NIESPODZIANKE JUNACY 2011/2012!!!
Potem nasi "Arturowie" otrzymali z rak kapitano koszulki i karty upominkowe ufundowane przez NASZEGO SPONSORA DRUZYNY firme niemiecka INNENbau za ktore BAAAARDZO DZIEKUJEMY !!! p.s mysle ze tych naszych dwoch Arturow bedzie godnie reprezentowac sie w nowych koszulkach a co oznacza ze i beda super komponowac sie w przyszlym roku z druzyna - DZIEKUJEMY !!!
Nastepnie przedstawicielka sponsora  P.Basia dostala na swoje rece maly podarunek od Junaczkow dla tego czlowieka ktory tak wiele daje tej druzynie i niby jest tak daleko a jest tak blisko NAS bo jego nastawienie i ukierunkowanie na to jak wspomaga NAS ukazuje jak mozna WIELE zrobic dla dzieci grajacych i czerpiacych radosc z tego co robia w tej druzynie !!!
Dlatego na koniec wszyscy zgromadzeni zawodnicy zostali obdarowani przez sponsora drobnymi ale jak bardzo fajnymi gadzetami pilkarskimi, waznymi dla kazdego gracza bo worek z emblematem pilki mowi wiele "innym" o danej osobie i swiadczy o  jej zainteresowaniach - DZIEKI w imieniu wszystkich Junaczkow!!!
Trening konczylismy gierka, ale to nie byl koniec niespodzianek tego wieczoru bo meczem konczacym zmagania treningowe byl mecz druzyny ARTUROW na nasz dream team. Okazalo sie ze gra naszych "oldboyow" byla dla nich wielkim wyzwaniem bo nasze Junaczki postawily sie i latwo skory nie oddaly stawiajac twarde warunki. A tzw. parowoz u naszych ARTUROW byl finalem i ukazal jak ciezko sie gra na tak malej sali a MY wlasnie tak trenujemy i zawsze bede mowil ze nie obiekt a srodki uzyte do treningu swiadcza o tym jak mozna a nawet trzeba trenowac.
Tak wiec zakonczylismy......ten sezon treningowy ale nie meczowy bo czeka NAS jeszcze jedna gierka z zespolem AP ZINA ktory odbedzie sie w poniedzialek.
Na zyczenia bedzie jeszcze czas aby napisac na stronie ale MY tego dnia bylismy tam jak RODZINA/DRUZYNA i powiem szczerze ze jeszcze jakis czas temu myslalem ze nie podolamy zadaniu w tak krotkim czasie ale to co zrobilismy w tym roku to mysle ze MISTRZOSTWO bo ta druzyne byc moze juz niedlugo bedzie stac na .......duzo ,duzo wiecej i tego jej zycze JA WASZ trener !!!
Na koniec musze cos napisac co ta druzyna spowodowala u wiekszosci ludzi ktorzy do tej pory pilka sie nie interesowali. Te nasze male szkraby udowodnily ze pilka laczy ludzi ale i daje cos jeszcze wiecej.
Kiedys Paul Coelho napisal ze "zakochani ludzie zarazaja otoczenie swa miloscia" i to jest prawda zyciowa sprawdzona uwierzcie. WY swym zakochaniem do pilki ,GRA,TRENINGIEM I RADOSCIA CZERPANA Z TEGO zaraziliscie nasze otoczenie poczawszy od rodzicow i rodzin,znajomych a skonczywszy na sponsorze ktory jeszcze kiedys pilka w ogole nie intersowal sie - BRAWO WY !!!
I to jest NAJWIEKSZY SUKCES TEJ DRUZYNY W TYM ROKU !!!
pozdro trener Marcin
ForzaJunaczek2011/2012!!!