2011 BLYSKAWICA CUP

Nasza druzyna rozegrala drugi turniej halowy w okresie tzw.zimy pilkarskiej, tym razem pojechalismy do naszych przyjaciol zza miedzy ,do klubu UKS BLYSKAWICA TUTAJ SLOWA PODZIEKOWANIA dla gospodarzy za organizacje turnieju i mozliwosc rozegrania duzej ilosci meczow - DZIEKI ANDRZEJ !!!
A teraz wracamy do samego turnieju. 2011 Junaczek zajal VI miejsce bilans 6 zwyciestw,2 remisy,2 porazki i dogrywka w karnych ktore przegralismy co zamknelo nam mozliwosc grania o medale....
No coz to jest pilka i dlatego tak ja kochamy.
Faza pierwsza turnieju to - MASAKRA - w naszym wykonaniu,zajmujemy ostatnie miejsce w grupie ,zero bramek strzelonych ,jeden remis.....................bywa i tak ,nie bylo milo w szatni ,bo wiemy co umiemy i nie chodzilo o wyniki tylko o gre,ktorej nie bylo. Stres tak zzarl nam druzyne ze po prostu nie moglo byc gorzej. Musialem szybko reagowac jako trener wytykajac BLEDY ale na koniec powiedzialem ze teraz wracamy do domu ,analizujemy wszystko na spokojnie a wracamy na turniej bo ten turniej takie ma oblicze ze graja trzy grupy a potem sa tzw male finaly. I pojechalismy aby WROCIC !!!
Powrot Junaczkow2011 to efektywna i efektowna gra ,z sila blyskawicy wygralismy nastepna grupe ,awansujac do nastepnej ,tutaj rowniez trzy wygrane i remis po suuuuuuper grze!
Trenerzy innych ekip pytali czy to ta sama druzyna ktora widzieli rano? Tak to byla ta sama druzyna ktora w kazdym meczu grala po prostu w pilke. Junaczek ukazywal wiele zagran z treningow a JA wtedy mialem usmiech na ustach i klaskalem moim zawodnikom bo tak powinno byc za kazdym razem, bo grac sie powinno tak jak sie trenuje!
Po wszystkich meczach grupy okazuje sie ze mamy identyczny bilans jak zespol AP ZINA i o dalszej grze musza rozstrzygnac rzuty karne. Niestety przegrywamy je i odpadamy z turnieju.....jednak ,takie pozegnanie sie z turniejem ujmy nie przynosi,tyle co dostalismy slow pochwaly i gratulacji jeszcze ten zespol nie dostal , to swiadczy o tej druzynie ktora tego dnia pokazala ze i z tak trudnej chwili i dolka jest w stanie sie tak szybko podniesc - BRAWOOOO CHLOPCY !!!
Cieszy wiele rzeczy ale wiemy jak bylo rano, druzyna musi gonic swych rowiesnikow z tego rocznika wiemy sami dlaczego ,dobrze ze WSZYSCY gotowi jestesmy na wyrzeczenia i rozumiemy to a tylko tak mozemy w spokoju podnosic nasze umiejetnosci bo wartosc boiskowa ci chlopcy maja a ze jest to sport druzynowy to musze tez napisac ze w tym turnieju powolania dostali "nowi"nastepni zawodnicy aby mogli zobaczyc ja wyglada pilka na tym poziomie. Tak buduje sie druzyne w ktorej szkielet gra wiecej a ci co maja dochodzic do niej ogrywaja sie powoli.
W ostatnich trzech turniejach biorac pod uwage rocznik 2012 ten zespol tworzyla grupa 16 chlopcow i Lena, wiec mamy juz troche graczy , nastepni powoli beda dochodzic do tej grupy wiec MOTYWACJA musi byc bo bez niej niestety nic nie uda sie zrobic,wartoscia dodana tego zespolu jest radosc z gry i umiejetnosc juz w tak mlodym wieku walki z porazkami i wyciagania wnioskow i sluchania trenera - GRATULUJE WAM !!!
Dni pilkarza dziela sie na WYGRANE I TE W KTORYCH NIE WALCZY - i dzis tak bylo z Junaczkami rano ,potem kazdy z nich wyszedl z szatni juz tylko z jednym nastawieniem - A TERAZ IDZ JUNACZKU I SPRAW ABY "COS" STALO SIE MOZLIWE - tym czyms byla wlasnie wasza gra ,ktora tak ujela wielu na tej hali - SUPER PANOWIE!
Dzis bylismy jak wojownicy ktorzy wiedza ze wojna sklada sie z wielu bitew i dlatego ida naprzod. Im bardziej w zyciu macie pod gorke ,tym bardziej bedziecie doceniac pozniejsze sukcesy - ZAPAMIETAJCIE TO MLODZI JUNACY !!!
Dziekuje mojemu asystentowi Arturowi i kierownikowi Arturowi za przekaz medialny - LIVE wszystkich meczow turnieju oraz za bycie z druzyna w trudnych momentach ,takie chwile nie tylko sa ciezka przeprawa bo graja tam wasi synowie ale i juz wiecie obydwaj ILE EMOCJI wyzwalaja ha ha - dziekuje panowie !!!
Forza Junaczek2011 !!!
pozdro trener Marcin