2011 ZINA CUP 2020

Wystapilismy dzis w turnieju ZINA CUP ,nasz pierwszy wystep na takim turnieju i ta druzyna  zakonczyl sie zajeciem V miejsca - wiec BRAWOO!!! Bo nalezy WAM sie za to jak postawiliscie sie rywalom z wyzszej polki ,bo to MY tylko bylismy druzyna z V ligi Mzpn a dzis moglismy pograc z druzynami z IV i III ligi Mzpn wiec jezeli chodzi o szkolenie to dobry wybor i po to wlasnie gramy w takich turniejach.
Pierwszy wystep NASZ na turnieju halowym wywolal u wielu z WAS emocje a one wplynely na losy niektorych zawodnikow ktorzy nie mogli sie odnalezc ,stres poplatal im nogi ale i po to gramy z innymi aby z tym walczyc a na pewno wyeliminowac bo tylko tak mozemy przeskoczyc nastepny poziom w naszej edukacji.
Zespol Junaczkow2011 wygral 3 mecze,2  przegral bilans bramek 11-5 to daje obraz jak bylo blisko strefy medalowej. Wiemy jaka zlosc opanowala druzyne po pechowej przegranej w cwiercfinale z zespolem Agape 0-1 ,jakie byly emocje - lzy i ta zlosc !!! Ale ja sie ciesze bo to dobre cechy bo swiadcza ze sami widzieliscie jak bylo......blisko innych jaka byliscie ekipa! Wasza gra jest coraz lepsza ,dlatego tez sami juz powoli to rozumiecie i dlatego tak przezywacie,pamietajcie i zapamietajcie ten turniej bo dalej bedzie juz tylko latwiej dla waszych glow bo TEN PIERWSZY RAZ ,ZAWSZE JEST NAJTRUDNIEJSZY !!!
Dzis zagralismy dobre zawody ,ja sie ciesze ze powoli gracie to czego uczymy sie na treningach, dzis np wasze "klepanie" bylo widoczne nie tylko dla mnie ale i innych ktorzy to dostrzegli,oczywiscie jeszcze wieeeeeeeeeeeeeele przed nami ale gdy JA lubie wyzwania to i WAS naucze tego ze pilka to wyzwanie a praca nad nia i bycie w treningu moze dac efekt w postaci WASZEJ RADOSCI Z CIESZENIA SIE GRA W PILKE NA WIELE LAT.
Oprocz tej presji w glowach i tego co napisalem wyzej dzis rowniez druzyna Junaczkow pokazala hart ducha bo gdy gralismy mecz o piate miejsce zupelnie innym skladem i ustawieniem jak do tej pory ,druzyna tracac bramke tak ambicjonalnie podeszla w jednej chwili do meczu ze rywal zostal zepchniety do glebokiej defensywy a wynik koncowy dal NAM zwyciestwo - pewne zwyciestwo ,tak wlasnie buduje sie druzyna, BRAWO I GRATULUJE WAM POSTAWY PANOWIE!
Wyroznie dzis Filipa ktory byl podpora defensywy jak rowniez Bartusia ktory "dziabnal" 6 bramek ,szczegolnie Bartek dzis pokazal innym jak powinien zachowac sie gracz "rasowy" zawodnik walczacy o powrot z dalekiej podrozy. Bartus w cwiercfinale obcial sie przy podaniu i rywal strzelil nam "tego"gola ktory spowodowal odpadniecie z walki o medale ,po czym wzial to na siebie i sie rozkleil.....jednak nasza druzynowa odprawa i omowienie wtopy Bartka tak na niego podzialalo iz ten sam Bartus zakonczyl nastepny mecz hat-trickiem SUUUUPEEEER chlopaku tak trzymaj a i MY mozemy byc dumni bo ta sprawe zostawilismy w szatni a potem wyszlismy i zagralismy swoje!
Tak wiec pierwsze koty za ploty ......material pogladowy i szkoleniowy jest wiec wracamy do treningow i glowa do gory JA jestem z WAS dumny!
p.s JA dzisiejszy turniej i wasza gre bede traktowal jako prezent na MIKOLAJKI bo warto bylo dzis byc WASZYM trenerem - DZIEKI Junaczki2011!!!
pozdro trener Marcin

2020-12-06