2012 turniej ZINA CUP 2020

Dzis druzyna zlozona z graczy rocznika 2012 z grup A i B wsparta Lenka wystapila w turnieju halowym ZINA CUP 2020 organizowanym przez naszych przyjaciol z klubu AP Zina. Dziekujemy za zaproszenie i obiecujemy ze bedziemy chcieli poprawic w przyszlosci nasze miejsce w w/w turnieju ha ha....
A teraz kilka slow o naszym wystepie. Zajelismy 5 miejsce ...tylko,bo gra na nie nie zasluzylismy. Turniej konczymy z bilansem br. 16-10 ,porazki z druzynami ktore w koncowym rozrachunku zajely pierwsze i trzecie miejsce po 2-1 ukazaly jaka byliscie druzyna. CIASNO bylo w rywalizacji z tymi teamami i na pewno zasluzyliscie aby grac o medale i to nie tylko moja opinia ale i innych trenerow na tym turnieju - BRAWO Junaczki!!!
Pierwsze mecze w ktorych mielismy olbrzymi problem w obsadzeniu bramki bo nie mielismy tego dnia zadnego goscia ktory to robil do tej pory ustawily nam turniej ,po tych meczach rekawice podjal nasz WOJTUS G. i to jak .....musze napisac ze chyba gdy bysmy awansowali do czworki mogl bys spokojnie kandydowac na bramkarza turnieju ! I o to wlasnie zagralismy w tym turnieju , "zbieranie doswiadczenia" to zaowocuje kiedys. Dzis ukazal nam sie Wojtus na pozycji nr.1 a jeszcze rano nie mielismy na niej zawodnika. Rowniez wystep tej druzyny to pierwszy taki wystep tego rocznika w turnieju i powiem szczerze ze nie zaluje ze WAS tam zapisalem.
Kilka akcji po ktorych strzelilismy bramki to akcje typowo pikarskie ,super PANOWIE I PANIE ,a ostatni mecz w ktorym wygralismy 5-1 i moja opinia ze byl to WASZ - NAJGORSZY MECZ - o czyms swiadczy ,niby wygrana ale nie po takiej grze o ktorej marzymy. Slowa uznania dla wszystkich nawet nasz Kacperek ktory musial z powodu kontuzji opuscic turniej wczesniej na pewno cos wyniosl z niego bo gra z rywalami to najlepsza "szkola" dla kazdego pilkarza. Bramkami podzielili sie dzis : Ignacy P. 7 br., Adas 2 br.,Lena 3 br. ,Janek br., Olek 3 br. - BRAWOOOOOO!!!
Dziekuje CALEJ EKIPIE Z ZACISZA za godne reprezentowanie Uks Junak na turnieju ZINA CUP 2020 !!!
pozdro trener Marcin - Forza Junaczek2012 !!!

2020-11-28