2011/12 liga Mzpn ZAKONCZENIE ROZGRYWEK !!!

Rocznik 2011/12 meczem z liderm Mazurem Radzymin zakonczyl zmagania w tej edycji ligi Mzpn. I choc przegralismy 0-5 to nie byl to mecz do jednej bramki ,pamietajmy ze ta druzyna nie przegrala zadnego meczu i awansowala z pierwszego miejsca w lidze - GRATULACJE dla nich !
A my popsulismy im kilka razy gre a moglismy bramkami wplynac na inny wynik tego meczu - BRAWO Junaczki i to jest fajne w waszej grze ze z takimi zespolami gracie po prostu w pilke i nie "pekacie"
Zawodnik meczu to Gabri i Miki zagraliscie bardzo dobrze ale i druzyna momentami mogla sie podobac bo gdy przeciwnik zamykal nam jeden boczny sektor to Junaczki juz w tak mlodym wieku otwieraly korytarz i sektory po drugiej stronie boiska a to wlasnie ostatnio cwiczylismy i swiadczy to o waszym podejsciu do pilki ze CHCECIE I PROBUJECIE a to rozwija i tylko tak bedziecie mogli robic postepy w grze i waszym doswiadczeniu boiskowym.
No wlasnie brak doswiadczenia w tej druzynie kilka razy wplynal na gre ,ten rocznik goni rowiesnikow z innych druzyn bo tak sie ulozylo w ich edukacji pilkarskiej ale nie placzemy tylko rekawice rzucona podnieslismy i mysle ze z glowa uniesiona mozemy ten sezon zakonczyc.
Mamy 28 zawodnikow w dwoch grupach A i B ,polaczone roczniki 2011 i 2012 utworzyly ta druzyne ,warunki do pracy super i marzy mi sie jako trenerowi ze za jakis czas TYCH do gry bedzie tyle samo co trenujacych bo kazdy trener powinien do tego dazyc bo kazdy gracz jest wazny i w kazdym trzeba widzec material do pracy ,oczywiscie ze sa bardziej zawodnicy lapiacy trening i pilke ale pamietajmy ze sport i pilka powinna byc powodem do rozwoju "kazdego"kto chce ja kopac i mam nadzieje ze rodzice Junaczkow wyjasnia im o czym wyzej napisalem.
Mamy w tej druzynie juz na tym etapie wielu ktorzy prezentuja poziom ktory jeszcze jakis czas temu tego nie pokazywal,mamy rowniez takich ktorzy swiadcza o sile tej druzyny wiec dla mnie jest to sygnal ze sie "rozwijamy" i tego sie trzymajmy!
Budowa tej druzyny to wrzesien tego roku wiec mamy 3 miesiace jej istnienia i mysle ze o jej sile nie tylko swiadcza efekty gry ale i "fajni"rodzice ktorzy tak tlumnie nas podgladaja podczas treningow a potem dopinguja podczas meczow. To jest mega wazne w sporcie bo to WY rodzice jestescie z nimi wiecej niz trener ,to wy jestescie ich pierwszymi sponsorami bo bez was nie mogli by grac w pilke nie wazne w jakim klubie ,to wy jestescie tez pokrotce trenerami szczegolnie tatusiowie bo wiem jak w chwilach wolnych spotykacie sie na boiskach i kopiecie z nimi w pilke  to pokazuje na jakim etapie jest ta druzyna - JA MYSLE ZE NA DOBRYM a nasze mamy ktore tez tak tlumnie kibicuja juz otwarcie potrafia oceniac wydarzenia na boisku i wydawac poprawne komunikaty a powiem szczerze ze malo jest takich mam.....SZACUN dla was od trenera.
Mamy tez sponsora ,ktory pomaga w tworzeniu tej druzyny dla niego rowniez WIEEEEELKIE PODZIEKOWANIAAAAA bo wiemy jak wazne jest w dzisiejszych czasach wsparcie finansowe dla druzyn sportowych i powiem szczerze ze gdy slysze ze kiedys ....ludzie ktorzy teraz NAS wspieraja za pilka az tak bardzo sie nie ogladali a gdy zaczeli z nami wspolpracowac to pilka weszla im w krew to moge napisac ze to tez dzieki NAM ludzie moga czerpac ze sportu RADOSC,EMOCJE I Z DNIA NA DZIEN STAJA SIE KIBICAMI !!! To swiadczy tez jaki klimat jest dzis w tym roczniku ,zycze sobie aby takich dni jak teraz bylo jak najwiecej w kazdej druzynie bo dla takich zawodnikow,rodzicow i sponsorow warto byc trenerem!
Forza Junak2011/12 !!1
pozdro trener Marcin