2011 liga Mzpn Junak-Mazur Radzymin 1-6

Jestesmy po meczu z liderem a wynik 1-6 (br.Piotrka a asysta Filipa) nie daje nam satysfakcji tak bylo bo dzis druzyna nasza po prostu grala dobre spotkanie,szkoda pierwszej kwarty ktora ustawila mecz a to glownie w niej mielismy nogi spetane rywalem ale potem naprawde daliscie z siebie wszystko i moge napisac ze JESTESCIE DOBRYM MATERIALEM ....do obrobki ha ha bo sa mozliwosci,checi i RADOSC nawet po porazce a o to chodzi na tym etapie szkolenia a WY juz to macie i dlatego GRATULUJE WAM jako mojej druzynie bo przed meczem slyszalem" trenerze gramy z liderem,oni sa lepsi,co bedzie ja przegramy itd." a po meczu "trenerze oni wcale tacy lepsi nie byli,trenerze fajnie sie gralo z nimi...." i to swiadczy o waszym potencjale!!!
Wygraliscie nastepny mecz mimo wyniku bo slowa wiele mowia a ja dzis widzialem tych co je wypowiadali ze robili to z tzw. 'SERDUCHA' super Junaczki2011/12 !!!
Zagraliscie dobry mecz po ktorym nie musimy sie niczego wstydzic a o to chodzi w sporcie ze nawet porazka nie okresla stanu posiadania i grania bo dzis byliscie rownym przeciwnikiem a to ze im wpadlo wiecej niz wam to sport a trzeba powiedziec ze rywal postawil wysoko poprzeczke i tylko chyba "play station" ustawil mecz ,ciekawe co by bylo gdy by ....pradu zabraklo ....ha ha i zawsze pamietajcie ze dobrze grac z takimi druzynami ktore maja juz takie umiejetnosci bo to rywalizacja z nimi powoduje ze progres naszego zespolu powinien isc w gore, jak tylko umiejetnie zrozumiecie co rywal robil lepiej "ode mnie" i jak moge w jak najkrotszym czasie dojsc do jego poziomu.
Wyroznilem cala druzyne ale na slowa uznania dodatkowego zasluzyli :
Filip B.,Gabrys,Miki,Adas i Olek tak trzymac Panowie !!!
I musze docenic akcje po ktorej strzelilismy gola - po prostu "ksiazkowa"ale ten co ogladal ostatnie treningi i je teraz sobie przypomni to ukaze sie przed jego oczami cwiczenie w ktorym pilka wlasnie tak byla rozgrywana ....i za to DZIEKIIIIII PANOWIE !!!
Podziekowania dla Rodzicow/Kibicow wasz doping jest super abysmy nie dostali zakazu .....stadionowego ha ha oczywiscie zartuje ,super zachowanie i tak tez...TRZYMAJCIE !!!
Fajnie sie gra przy takich Rodzicach uwierzcie to tez powoduje ze po porazkach te nasze Junaczki tak wam klaszcza i dziekuja po grze bo czuja ze jestescie z Nami a to znow przeklada sie na te ich...USMIECHY po meczach- jeszcze raz DZIEKUJEMY !!!
pozdro trener Marcin
ForzaJunaczek2011/12