2011/12 LIGA Mzpn UKS Junak-Marcovia II Marki 4-3 !!!

....tydzien temu debiut tej druzyny na arenie pilkarskiej a dzis PIERWSZE ZWYCIESTWO !!!
I to z kim...z druzyna Akademii z Marek ,ciesze sie bardzo bo udowadniamy tym ze mozemy rywalizowac na razie na szczeblu nizszym rozgrywek nawet z takimi tuzami. Juz tydzien temu bylo blisko z taka Legionovia choc wynik tym co ich tam nie bylo nie mowil by o tym a dzis i wynik i emocje i gra byla jeszcze bardziej progresywna wiec wynik 4-3 (br,Bartek Ch.,Aleksander (2012),Lenka 2) dobry ale nie popadajmy juz teraz w entuzjazm bo to dopiero poczatki tej DRUZYNY nie"pompujmy sie" ha ha  !!!
Sam mecz BARDZO EMOCJONUJACY najpierw tracimy my bramke potem Bartus daje remis,mamy tez rzut karny niestety nie strzelony,potem Olek daje nam prowadzenie i ta nasza Lenka ktora dwa razy strzela raz (okno) i 4-1 .....to sie dzialo ale gdy zostaje 8 minut do konca i MY mamy 4 setki i coz nie wykorzystujemy ich....Marcovia bezlitosnie nas karze dwiema bramkami z rzutu karnego i akcji....do samego konca moc emocji i Junaczek2011/12 WYGRYWA jeszcze raz BRAWOOOOOOOOO!!!
Musze tez wyroznic NASZEGO Mikiego juz dawno Junak nie mial na tej pozycji TAKIEEEGO ZAWODNIKA jestes reeeeeeewelacyjny i graj tak dalej a tacy zawodnicy jak BORUC,SZCZESNY czy FABIANSKI beda mieli zajeeeefajnego nastepce ha ha , SUPER MIKI tak trzymaj!!!
Boisko i to co bylo na nim to jedno ale dzis trybuny mialy znowu swoj mecz ,KIBICE / RODZICE JUNAKA- KIBICE/RODZICE MARCOVII no i tam tez sie dziaaaaaaaaalo ,fajnie sie gra przy takim dopingu a slowa sedziego po meczu "trenerze czy u was na meczach zawsze tak glosno...?" a ja powiedzialem TAK od dwoch meczow TAK ha ha - DZIEKUJEMY jako druzyna i badzcie z NAMI bo wyniki wynikami ale to ze ta druzyna spotyka sie ,trenuje,gra i sie rozwija to dla tych dzieci i tym dzieciom trzeba kibicowac i wspierac bo bez WAS nie ma NAS pamietajcie.
Gratuluje wiec wszystkim za tydzien mecz wyjazdowy ......
ForzaJunaczek2011/12 !!!
Pozdrawiam trener Marcin