2011/12 liga Mzpn KS LEGIONOVIA III- UKS JUNAK 8-4

Dzisiejszy dzien dla calej naszej druzyny zostanie w pamieci tak samo dla zawodnikow jak i ich rodzicow bo to dzis w Legionowie druzyna 2011/12 zaliczyla swoj oficjalny DEBIUT !!!
Rywal wygral mecz 8-4 (br.Wojtek,Antek,Piotrek i Lenka) ale ci co byli i widzieli ten mecz na pewno widzieli dzis widowisko pelne emocji,zmiany akcji i walki o kazda pilke oczywiscie gdy sil wystarczylo i wlasnie ten element zadecydowal o tym wyniku bo 3 bramki stracilismy w ostatnich 8 minutach a SZKODA bo remis byl by odpowiedni dla tego meczu.
Debiut to oczywiscie stres - i tak bylo w szatni przed meczem a potem na boisku ale mam nadzieje ze WASZE reakcje po meczu i swiadome wypowiedzi ze NASTEPNYM RAZEM BEDZIE LEPIEJ .....wezmiecie sobie do serducha!!!
Oczywiscie ja jako trener jestem pelen radosci po tym spotkaniu bo wiemy ile umielismy tak nie dawno a ile teraz, ten rocznik mial od samego poczatku pod gorke ktora od pol roku dopiero przeskoczylismy ale pamietajmy ze inni nie proznuja wiec MY musimy robic wszystko razy dwa a moze nawet razy trzy aby byc w srodku grupy druzyn w tym roczniku ale ja nie z tych co to mu wystarcza a bede chcial WIECEJ z WAMI osiagnac ale PAMIETAJCIE ze ja to tylko jeden element tej druzyny ,jestescie JESZCZE WY I WASI RODZICE / KIBICE bez ktorych tez duzo nie osiagniemy.
Tak wiec po pierwszym meczu nie bede pisal o grze bo sami wiemy ze ten"stres" nie pozwolil wielu naszym graczom ukazac tego co umieja jak wartosc boiskowa przedstawiaja wiec to zostawmy.
Musze napisac jednak o RODZICACH/KIBICACH ktorzy dzis przyjechali w takiej liczbie ze wyczerpalismy limit kibicow GOSCI na meczu a za to co robili na meczu dopingujac NAS - WIEEEELKIE DZIEKI bo w wielu sytuacjach pojedynek na okrzyki z Kibicami GOSPODARZY wygrali - BRAWO WY !!! Doszlo do tego ze obok na boisku grala IV liga seniorow a glosniej bylo u NAS na boisku i to nasz mecz tworzyl widowisko prawdziwie pilkarskie a finalem sa slowa gospodarzy ze juz dawno....tak tu nie bylo ha ha !!!
Podsumowujac dzien dzisiejszy - PAMIETAJMY GO BO WARTO ale o stresie zapominamy i go odrzucamy aby teraz w kazdym meczu grac to czego sie nauczylismy a czerpac z kazdego meczu nauke i nie wazne czy wygrywamy czy przegrywamy kazdy mecz uczy i tego sie trzymajmy PANOWIE I PANIE (Lenka) !!!
Za tydzien wracamy do ligi ......forza Junaczek2011/12 !!!
pozdrawiam trener Marcin

2020-09-13