2008/09 Junior Zacisze - Uks Junak 4-1

Ten mecz  zapamietamy na bardzo dlugo z racji wyniku ale i okolicznosci ktore NAS spotkaly w nim. Po pierwsze gratulacje dla rywali z wygranej 4-1 nasz gol to bramka Sergiusza ,BRAWOOO Serek za wykonczenie ,takie bramki tez trzeba umiec strzelac a ty to zrobiles BRAWO TY !!!
Po drugie to te okolicznosci - po tym meczu stracilismy na min.2 miesiace naszego DAWIDA R. ktory w niefortunny sposob zlamal reke oraz trzech innych zawodnikow na moze tydzien (kontuzje) . To dla naszego zespolu bardzo duza strata bo dzis od pewnego momentu na boisku gralo wiecej obolalych  niz zdolnych do gry.....szkoda bo juz w pierwszej polowie utracilismy 3 zdolnych z pierwszej 9 tki a potem doszli inni. Nawet majac na lawce 4 rezerwowych nie dalismy rady zagrac tego co umiemy bo potem zostal nam tylko jeden.
Tak wiec ten wynik to najnizszy wymiar tego co doswiadczylismy ale szacun ze dotrwalismy do konca choc "bolalo".
Wracajac do naszego Dawida, wiem jak wazna jest dla ciebie pilka i jak duze postepy poczyniles od przyjscia do NAS a teraz ta kontuzja. Nie zasluzyles na nia ale mysle ze gdy wrocisz to po kilku treningach bedziesz jeszcze silniejszy mentalnie bo twoja milosc do pilki da ci takiego kopa ze mysl o rece zlamanej pojdzie w niepamiec a wyprze ja GLOD PILKI ...tak poznaje sie tych NAJLEPSZYCH - PAMIETAJ!!!
Wracaj chlopaku bo JUNAK 2008/09 bedzie czekal na CIEBIE !!!
Na koniec musze napisac o dwoch nowych graczach ktorzy dolaczyli do nas ,dzis szczegolnie Jakub zostal przeze mnie sprawdzony na boisku i wiem juz na co cie stac i nad czym musimy pracowac ,tak samo Damian ktory troch mniej pogral ale tez pokazal swoje gorsze ale i lepsze strony. Musimy szybko sie zgrywac i wprowadzac do zespolu bo czas nas goni i obiecuje ze bedziemy to robic panowie - dzieki za postawe i wracamy do treningow bo tylko one pozwola nam szybko wkomponowac w nasz pomysl na gre nowych zawodnikow.
Dziekuje RODZICOM-KIBICOM ZA DUZA FREKWENCJE I DOPING ale dzisiejszy mecz bardziej w pewnym momencie zamienil sie w ambulatorium niz w normalne zawody ktore moga dostarczyc emocji.
Dzieki wszystkim za mecz - TAKI MECZ i mam nadzieje ze juz takich nie bedzie !!!
Forza Junak2008/09 !!!
Pozdro trener Marcin