UKS Junak na meczu KLAUDII ZIELIŃSKIEJ!!!

Dziś został rozegrany pożegnalny mecz naszej wychowanki Klaudii Zielińskiej w barwach Uks Ząbkovii. Mecz odbył się w Ząbkach a rywalem był jej nowy zespół Górnik Łęczna Mistrz POLSKI!!!
Klaudia pożegnała się z jednymi, ale przywitała z drugimi, takie mecze są po to, aby ukazać potencjał tych zawodników, dla których są organizowane. Ona to właśnie, gdy w wieku 11 lat zmieniała nasz klub na Ząbkovię poszła najtrudniejszą drogą którą może pójść sportowiec. To co teraz osiągnęła  w tak młodym wieku podpisujac kontrakt z MISTRZEM POLSKI jest nagrodą dla niej za cały ten okres ciężkiej pracy,wielu wyrzeczeń w życiu prywatnym, ale własnie po tym poznaje się tych CO MOGĄ BYĆ TYMI NAJLEPSZYMI, w tym co robią, bo talent,pasja to jedno ale ambicja i wola walki w dążeniu do celu poprzez treningi i ciężką pracę może dać to, co osiągnęła Klaudia, a to świadczy o tym, że warto być tym o kim się marzy, ale żeby tak było, trzeba mieć spontan,mental, przeświadczenie i charakter, ze się uda!!! Brawoooo Klaudia ty już masz ponad połowę z tego co możesz za chwilę osiągnać i wiesz o tym że BĘDZIEMY ZA CIEBIE TRZYMAĆ KCIUKI, BO POKAZALAŚ, ŻE WARTO to robić i na to zasługujesz.
Piszę jako jeden z trenerów, ktorzy wrzucili swoje ziarno do twego ogródka, ty je wszystkie zebrałaś i pielęgnujesz ,masz już pąki, a za chwilę.....możesz zakwitnąć tak, że będziesz na ustach wielu a twoja kariera może potoczyć się w bardzo dobrym kierunku ,cel obrałaś i go pielęgnujesz ,ukazuje to twój potencjał i siłę ,wiadomo że mogą być trudne chwile, szczegolnie gdy tak jak teraz opuszczasz znajomych ,rodzinę i przenosisz się w nowe otoczenie, ale gdy pomyślisz o tym w inny sposób, to zobaczysz, że to przerodzi się w motywację i jeszcze większą ambicję, a ciężka praca na treningach spowoduje, że będziesz jeszcze bardziej silna mentalnie i pamietaj, że wszyscy przyjaciele ,trenerzy którzy byli obok ciebie na boisku i poza nim zawsze będą z tobą i będą cię wspierać, bo sport uczy szacunku i powoduje, że w takich chwilach nigdy nie będziesz sama, bo rodzina pilkarska jest rodziną na dobre i na złe.
I tak jak ty pamiętasz o klubach, w których trenowałaś, tak samo kluby pamiętają o tobie ,tak samo trenerzy,kibice,koledzy i koleżanki tak więc Klaudia dużo ZDROWIA i RADOŚCI z grania w pilkę i jeszcze więcej takich chwil jak dzisiaj. Będąc trenerem, który z tobą pracował, a dziś oglądał cię z trybun, a potem był i gratulował na boisku mogę powiedzieć, że serce rośnie i warto być trenerem dla takich meczów i mam nadzieję,  że jeszcze będę mógł nieraz zobaczyć CIĘ na żywo na boisku grającą o coraz większą stawkę, a twoja kariera będzie się dalej tak dobrze rozwijać, jak do tej pory!!!
Pozdrawiam trener Marcin
UKS JUNAK Warszawa