2011 gra kontrolna z AP ESKADRA

Wczoraj rocznik 2011 rozegral swoj pierwszy mecz sparingowy w tym roku. Tego dnia bylo wiele nowosci:
Pierwsza to trener - od wtorku trenerem tego rocznika zostal trener Marcin
Druga to - sparing ,gdzie zagralismy po raz pierwszy w 7 mkach ,to nowum dla tej druzyny bo tylko tak bedziemy grac w najblizszych miesiacach z innymi druzynami przygotowujac sie do jesieni i wystepow w lidze Mzpn!!!
Trzecia to  - kierownik druzyny ktorym zostal TATA ARTUR - Gratulacjeeeee i WITAMY NA POKLADZIE Junaczkow2011 !!!
To wiadomosci organizacyjne a teraz kilka slow o grze.
Po pierwsze PODZIEKOWANIA za zaproszenie dla trenera Rafala i klubu AP ESKADRA ,fajnie zagrac z takim zespolem jak WY gdy trzeba budowac druzyne ,daliscie MI olbrzymi material pogladowy co MAMY robic na najblizszych treningach,nad czym sie skupic piszac makrocykl a potem dzielac to na mikrocykle, super i na pewno za jakis czas bedziemy chcieli znow sie zmierzyc z WAMI ,zeby ocenic to do czego teraz bedziemy dazyc ,jeszcze raz DZIEKI RAFAL i do zobaczenia....ha ha
Sam mecz mial trzy oblicza,na poczatku gdy na rozgrzewke zagralismy 4+1 bylo widac duza przewage rywali na boisku,widac bylo ze druzyna Eskadry jest ograna w tym systemie a MY po prostu probowalismy grac. Potem przeszlismy na 7 no i tutaj poczatkowo bylo niezle ,nasza gra stala sie juz bardziej wyrownana ,oczywiscie zagrania rywali byly dojrzalsze ale MY tez napsulismy trenerowi Rafalowi troche krwi....ktory glosno reagowal przy linii bocznej korygujac gre swojej druzyny. Nasza gra opierala sie tylko na 9 zawodnikach no i to trzecie oblicze meczu bylo tym ktore bardzo zawazylo na naszej dyspozycji tego dnia ,rywal mial trzy 6 ktore zmienialy sie co jakis czas i dawaly w dalszym czasie gry olbrzymia przewage motoryczna ale i techniczna na NAMI ,ciezko gra sie gdy rywal jest swiezy a MY oddychamy rekawami ,no coz ale dzis tak bylo i pilka a w ogole sport to wyrzeczenia i walka z przeciwnosciami no i dzis tego doswiadczylismy.
Ta gra tak jak wyzej pisalem byla bardzo potrzebna NASZEJ druzynie bo teraz wiemy nad czym trzeba pracowac w pierszej kolejnosci aby gonic rywali w szkoleniu ,jednak musze napisac tez cos co trzeba WAM chlopcy oddac - AMBICJA I WOLA WALKI  - supeeeeeer, zrozumieliscie cel postawiony przed meczem a to swiadczy o waszej swiadomosci ,to tez sygnal dla mnie trenera ze CHCECIE BYC LEPSZYMI ZAWODNIKAMI a ja obiecuje WAM ze zrobie wszystko aby podniesc WASZE umiejetnosci bo gdy zawodnicy daja sygnal trenerowi ze chca to trener tez musi dac sygnal ze chce byc WASZYM trenerem i tylko tak mozemy stworzyc stara/nowa druzyne Junaczkow2011 !!!
Tak wiec teraz ferie......a zaraz po nich wracamy do treningow i OBIECUJE NIE BEDZIE LATWO !!!
Ale tylko ciezka praca mozna dojsc do celow ktore od tej chwili beda stawiane tej druzynie ale tez PAMIETAJCIE ze kazda kropla potu,kazde zakwasy i zmeczenie docenicie za jakis czas gdy odczujecie ze .....szybciej biegacie,macie lepsza koordynacje,mocniej strzelacie,macie lepsza technike itd. bo szacunek dla pilki buduje sie ciezka praca sam talent nie wystarczy!!!
Dziekuje RODZICOM ze w tak duzej liczbie przyjechali ogladac nasza gre,budujmy wspolnie ta druzyne bo tylko tak mozemy spowodowac jej rozwoj a mysle ze warto .....zainwestowac w tych chlopcow wiec FORZA JUNAK2011 i do zobaczenia po feriach!!!
Pozdro trener Marcin.

2020-02-08