2008/09 UKS JUNAK ZDOBYWA LIGE EUROPY...W GORZE KALWARII !!!

Dzis nasz zespol wystapil w mocno obsadzonym turnieju w Gorze Kalwarii,dziekujemy organizatorom za zaproszenie bo w takich turniejach WARTO GRAC - jeszcze raz DZIEKI!!!
Druzyna Uks Junak zdobywa LIGE EUROPY - BRAWOOOOO i GRATULACJEEE dla zawodnikow bo nalezy sie WAM!!!
Ci co interesuja sie pilka zaraz zauwaza dlaczego tylko...lige europy ,no wlasnie bo do awansu do ligi mistrzow naszemu zespolowi zabraklo dzis .....jednej bramki. Coz taka jest pilka ze nie raz ta jedna bramka jest ...az tak wazna.
No nic ,moze w nastepnym wystepie sie uda....a szkoda bo w ogolnym rozrachunku zespol wygral 4 mecze,jeden zremisowal i dwa przegral a w/w LIDZE EUROPY nie stracil zadnej bramki !!! W calym turnieju tylko 4 stracone gole ,tak tak sie dzis gralo i dumnie sie to ogladalo a slowa trenerow innych druzyn ze JESTESCIE SUPER EKIPA I GRACIE SUPER PILKE tylko swiadcza o WAS bardzo dobrze - BRAWOOO!!!
Musze napisac ze TO WY dzis kreowaliscie swoja gre ,jestem pod wrazeniem ale chce wiecej ,chce bo stac WAS na to juz teraz a swoja postawa to tylko potwierdzieliscie. Komunikacja byla dzis slyszalna na calym boisku ,gdy potrzebna byla zlosc to bylo ja slychac ,gdy byla radosc bylo ja slychac ale i widac bo dzis tryskaliscie ja po golach i udanych zagraniach - dlatego taki DUMNY z WAS dzis bylem !!!
DZIEKUJE JA WASZ TRENER ZA TO JAK PODESZLISCIE DO INFORMACJI ZE MACIE POPRAWIAC SWOJE BLEDY ,WYCIAGAC WNIOSKI TO BYLO AZ NAD TO WIDOCZNE - FAJNA GRA PANOWIE NAPRAWDE!!!
Daliscie dzis wiele radosci ale tez byly bledy ,szczegolnie to odczulismy w tym meczu gdzie ta jedna bramka zawazyla na dalszej grze w turnieju, bledy hmmm...ci co popelnili je zostaly bardzo szybko zniwelowane w glowach tych co je popelnili bo taki NASZ Kuba Sz.w lidze europy gral jak profesor i wylaczyl z gry liderow innych ekip a proby rozegrania akcji do przodu byly naprawde dobre.
Dzis druzyna byla druzyna ,swiadcza o tym gole i asysty bo strzelalo je kilku graczy no i ta noge dostawialo do tej ostatniej pilki wielu Junaczkow o tym warto pisac i trzeba bo tak powinno sie grac druzynowo - BRAWOOOOO Junaczki2008/09!!!
Wiec Nowy ROK rozpoczelismy super gra i tego WAM zycze na caly rok ale i bede wymagal jeszcze lepszej gry ,wiec pamietajcie o tym i walczcie najpierw na treningach o powolania a potem na meczach udowadniajcie juz tylko ze na nie zasluzyliscie - dzis jestem pewny ze powolania na ten turniej byly dobre.
Ale tez pamietajcie, nie obrosnijcie teraz w piorka bo sport szybko moze sprowadzic WAS do niszy pilkarskiej i ukaze ze nawet gdy trenuje sie juz tyle lat to mozna zaliczyc dolek z ktorego bedzie ciezko wyjsc.....albo jeszcze gorzej w nim zostac tak jak w zyciu niektorzy spadaja i juz nie moga wejsc gdzie by chcieli a o tym marza ale co najgorsze nic w tym kierunku NIE ROBIA !!!
My dzis z niego delikatnie wyskoczylismy....wyskoczylismy ale nie wyszlismy jeszcze ale zrobmy wszystko aby piac sie wyzej i wyzej ,dzis tak bylo bo CHCIELISCIE i przy tym zostanmy a takich chwil bedzie WIELE !!!
Slowa dziekiiiiiiiiiiiiiii dla rodzicow ,JARO twoje JUUUUUUUNAK bylo najglosniejsze dzis na hali,fajnie ze JESTESCIE i w taki sposob nas wspieracie,jestesmy RODZINA,rodzina pilkarska a w niej to MY wszyscy gramy do jednej bramki ......dzis tej jednej zabraklo ale NAS nie i niech to bedzie mottem tego turnieju - BRAWOOOO!!!
pozdro trener Marcin

2020-01-11