2011 ZIMOWA LIGA Junak III i VI miejsce !!!

Rocznik 2011 zakonczyl przygode z liga zimowa organizowana przez naszych przyjaciol z AP OCHMAN z Radzymina,serdeczne podziekowania za zaproszenie i udzial w zawodach bo daly temu rocznikowi duzo odpowiedzi gdzie jestesmy i ile musimy pracowac i w jakim kierunku aby byc coraz lepszymi w tym co robimy.
Zespol Junaczka I zajal III miejsce w ogolnej klasyfikacji - BRAWOOOO !!! Ale wiemy ile NAM jeszcze brakuje aby moc pisac tylko o dobrych rzeczach. Bo ten poligon doswiadczalny a byl nim udzial w tych rozgrywkach dal NAM trenerom pracujacymi z WAMI od trzech miesiecy dopiero teraz  dokladny obraz sytuacji na co TA druzyne w tym momencie stac.....i teraz zaczynamy TRENOWANIE NA POWAZNIE bo liga zimowa dala bardzo duzo materialu pogladowego ,teraz mamy przerwe swiateczna a od stycznia OSTRA PRACA nad wszystkimi bolaczkami tego zespolu - OBIECUJEMY WAM!!!
Podsumowujac krotko mozna napisac wiele cieplych slow o WASZYCH postepach bo od wrzesnia druzyna przeszla metamorfoze w podejsciu do gry ale i samej grze...JESTESMY Z WAS DUMNI ze podniesliscie rzucona przez trenerow rekawice i chcecie grac i trenowac dalej pilke ale pamietajcie ze zabawa JUZ sie skonczyla .....teraz wchodzimy o szczebel wyzej w szkoleniu mlodych pilkarzy.
Wasza gra podczas calej edycji byla gra zrywana a od tego musimy jak najszybciej uciec bo wypracowanie swojego wlasnego stylu bedzie tematem zajec zimowo-wiosenych dla tego rocznika.
Druga druzyna Junaczkow wywalczyla szoste miejsce ,dla nich tez DUZE SLOWA UZNANIA i GRATULACJEEEE bo na pewno duzo wyniesli z gier i zaowocuje to w podejsciu i w motywacji do treningow a usmiechy po dekoracji i pytania "trenerze ten puchar i medale na wlasnosc...??? ha ha " swiadcza o tym ze mimo szostego miejsca  radosc z gry w pilke jest w WAS i pozostanie na dluzej jeszcze raz BRAWOOOOOOOOOOO dla obydwu druzyn,niby dwie ekipy ale pamietajcie JESTESCIE JEDNA DRUZYNA UKS JUNAK2011!!!
Konczac opis waszych zmagan musze rowniez podkreslic wyczyn NASZEGO bramkarza Mikiego ,ktory zostal bramkarzem turnieju ,MIKI byles REWELACYJNY trzymaj tak dalej bo masz"fach" w rekach ha ha - BRAWOOOO Mikolaj!!!
"Budujemy wspolnie zasady i wartosci,potem radzenie sobie w trudnych sytuacjach ,pomoze to nam w zyciu codziennym jak i w sporcie. Sa to istotne elementy ksztaltowania waszych charakterow. Pamietajcie sportowych mistrzow poza ich osiagnieciami,wyroznia osobowosc i wyznawany system wartosci a indywidualne zasady sa jak busola - pomoga NAM budowac i trzymac kurs i nie zbaczac z obranej drogi o ktorej wyzej napisalem TAKICH GRACZY CHCEMY WYKREOWAC - my - trener Marcin i trener Dominik"
p.s Slowa uznania dla RODZICOW za to ze powoli przekonujecie sie do wyrzeczen zwiazanych ze sportem,a nie bedzie juz latwiej tylko trudniej o czas wolny dla WAS zapamietajcie bo to dzieki WAM ci mlodzi chlopcy moga ta przygode z pilka kontynulowac i czerpac z niej radosc wiec WIELKIE DZIEKI ZA WSZYSTKO - BADZCIE Z NAMI NA DOBRE I NA ZLE BO TYLKO TAK STAJE SIE DOJRZALYM KIBICEM a to jest finalem hasla LACZY NAS PILKA!!!
pozdro trener Marcin
"