2009 Liga Mzpn Be a STAR - Uks Junak 7-4

Dzis mecz z druzyna Be a Star Academy ukazal NAM dwa oblicza naszej druzyny ,przegralismy mecz jedna...kwarta a bylo ich CZTERY ,szkoda ale taka jest pilka i sport ,wygrywa ten co gra CALY mecz a ten co odpuszcza na chwile .....moze go skonczyc PRZEGRANYM i tak dzis bylo.
Wynik 7-4 (br. Maciek 2"SUUUUPER GOLE", Adas S."stefan",Filip M."mostek) gratulacje dla RYWALI!!!
Pierwszy raz stracilismy gola w .....40 sek.meczu co chyba ustawilo glowe naszego bramkarza,ktory do gry wrocil dopiero po 2 kwartach....potem wyrownanie i bramka dla przeciwnikow,tak zakonczyla sie kwarta pierwsza (2-1)
No i kwarta druga....tu odpuscilismy calym zespolem ,brak agresji,sportowej rywalizacji,fizycznosci dal przeciwnikowi 5 bramek......!!! NIGDY nie stracilismy tylu goli w takim czasie.....to daje do myslenia w jaki sposob PANOWIE GRALI w tej kwarcie,nonszalanckie podejscie z czwartkowego treningu odbilo sie na meczu,a mowilem ze gra sie tak jak sie trenuje ,no i dostalismy nauczke - MAM NADZIEJE ZE JUZ NIGDY TAK NIE BEDZIE.....!!!
Po tej kwarcie podpowiedzialem WAM ....a mialo tak nie byc (ha ha umawialismy sie...)jak zagrac dalej w tym meczu....i daliscie rade, trzecia kwarta wygrana 0-2 i czwarta 0-1 ......no ciekawy byl bym co by bylo gdy by nie ta druga .....hmmmmmm?????????????
Znowu napisze ze SZKODA!!!
Gracie w pilke i pilka,ale musicie tez WYJSC....na przeciwnika. Dzis pod koniec nie mielismy juz prawie zmian bo przeciwnik "tak wyszedl " na NAS ,ze wyeliminowal nam graczy z meczu,po prostu agresja jego spowodowala NASZE kontuzje,ale tak tez mozna grac i wygrywac mecze i to dzis zobaczylismy i odczulismy.
Musicie SAMI zareagowac na to co sie dzieje juz od trzech meczy....bo teraz WASZA pilkarska zlosc odblokuje "fizycznosc" ktorej ....tylko brakuje na tym etapie rozwijania sie i ksztaltowania dalszych postepow boiskowych. Oczywiscie JA bym mogl to zrobic ale wtedy to by byla MOJA ZLOSC , a chodzi o WASZA ZLOSC a to jest olbrzymia roznica w sporcie ,trener jest zawsze zly gdy wie ze umiecie wiele ale tzw.male rzeczy na ktore nie moze miec wplywu bo w danym momencie budowana jest DRUZYNA ,jej mentalnosc i wola gry,SAMODZIELNOSC ,w rywalizacji wplywaja na JEGO DRUZYNE. Czas gdy "moje"slowo,slowa powodowaly WASZA zmiane postawy na boisku podczas gry i niby pomoc w grze "minely" teraz mysle ze juz na tyle macie umiejetnosci ze tylko tej "zlosci"brakuje" ,cel mamy i musimy GO osiagnac,bo pomoze kreowac zawodnikow "pelnych" i gdy sami do tego dojdziecie na pewno bardziej bedziecie doceniac to co robicie grajac w pilke ale tez poczujecie wielka dume i szacunek dla samych siebie ale i dla kolegow z druzyny bo tak dojdziecie do finalu slow ktore juz znacie i ktorymy sie kierujemy - JEDEN ZA WSZYSTKICH,WSZYSCY ZA JEDNEGO...!!!
Wiec przemyslenia juz macie a teraz wiele zalezy od WAS ....czekam na odpowiedz od kazdego z WAS jak do tego podejdzie ,bo bycie w druzynie to bycie z nia na dobre i na zle,ale gdy brakuje NAM tylko tak niewiele aby ukazac rywalom na co nas stac - to CHYBA WARTO ,WYJSC NA PRZECIWNIKOW....
A na koniec slowo o naszym Macku G.,ktory dzis dwa razy zmiescil pilke w bramce rywali w sposob ktory wielu graczy chcialo by doswiadczyc. Jego wykonanie rzutow wolnych ze "znacznej " odleglosci - perfykcyjne,widac prace z ostatniego tyg.treningow i moja ocene i wybranie wlasnie tego zawodnika do tego fragmentu gry - BRAWOOOO MACIUS,TAK DALEJ ,TEGO CI ZYCZE !!!
p.s PODZIEKOWANIA dla NASZYCH TIFOSI,daliscie pokaz jak wspierac druzyne nawet gdy nie idzie ,BRAWOOOO dla WAS!!! Mysle ze kibice na Strumykowej mogli sie od was wiele nauczyc i zapamietaja Junaka na dlugoooooo!!!