2009 - Liga Mzpn Uks Varsovia W-wa - Uks JUNAK W-wa 4-3 !!!

Wczoraj zagralismy kolejne spotkanie w lidze Mzpn 2009. Pojechalismy do Varsovii na rewanz ,wynik 4-3 dla rywala (br.Dziubek,Maciek,Stas) ,porazka ale......po jakim meczu!!!
Tak jak pisalem ostatnio,nie mielismy szczescia w meczach,porazka duza iloscia goli z Escola to wynik nie naszej slabej gry tylko wykorzystania przez rywala naszych BLEDOW.....no i nie wykorzystanie naszych 100% szans na BRAMKI.....ale mecz byl od samego poczatku do konca meczem pilkarskim ,przegranym wysoko ale po GRZE!!! Inaczej bylo z Drukarzem tam,po prostu oddalismy mecz....ale o tym pisalem.
Od soboty po meczu z Escola zaczelismy szukac rozwiazan - w sobote pojechalismy na Lazienkowska zagrac sparing z Legia W-wa, 80 min. gry - DUUUUUZO my po lidze,rywal wypoczety co przelozylo sie na ostatnie 30 min.gry poprostu odlaczylo NAM prad.....ale WELKIE BRAWA za postawe druzyny bo tam wlasnie wyprobowalismy NOWE ustawienia Junaczkow2009!!!
Tym pierwszym a "nowym" gra wygladala obiecujaco,drugie ze stoperem juz troche gorzej ale na "zmeczeniu" moze tak musialo byc. Od tego mamy sparingi,tutaj probujemy i sukamy rozwiazan dla coraz lepszej gry.
I tak bylo.....w poniedzialek ,sparing z 2008 ktory tez ulozyl WAS w nowym ustawieniu....a wczoraj liga z Varsovia.
Mecz od samego poczatku to mecz walki,gry pilka i efektownych akcji, z jednej i drugiej strony. Ogladalo sie go z boku naprawde dobrze,z jednej i drugiej strony gra pilka,w bocznych sektorach i przegrywanie jej przez srodek boiska - SUPER JAK NA TA KATEGORIE WIEKOWA!!!
No i gole....to rarytasy w meczu,wszystkie bramki nasze jak i rywali to gole efektowne a wynik 4-3 mowi jak bylo "ciasno"do samego konca - BRAWOOOO Junaczki2009!!!
Caly zespol zagral "dobrze i efektownie" ,musze wyroznic tutaj na pewno Leona - taka postawa hmmm.....no wlasnie ,Leon dlaczego tak nie grasz w KAZDYM meczu,ale mysle ze sam musisz sobie na to pytanie odpowiedziec,dla mnie NAJLEPSZY TWOJ mecz w tej lidze - SUPEEER!!!
Tak jak napisalem GRATULACJE dla calej DRUZYNY, szkoda tylko ze tacy gracze jak Janek,Serek czy Adas S. nie do konca rozumieja wchodzac na boisko jak mozna dac sygnal trenerowi aby GRALI WIECEJ....wczoraj tylko ten ostatni dawal sygnaly ze UMIE DUZO ale niestety motoryka nie pozwolila mu na wiecej,Adas trzeba biegac i walczyc grajac w pilke to juz powinienes wiedziec - ja jednak wierze ze w koncu tych trzech odpali i pokaze na co ich stac,inaczej bym na nich nie stawial!!!
Jestem dumny z WAS ze wrociliscie do swojej gry ,no i tak szybko zareagowliscie na zmiane ustawienia,mysle ze wiekszosc druzyn miala by problem aby w ciagu 4 dni i dwoch sparingow zagrac tak jak WY wczoraj - BRAWOOOOO!!!
Oczywiscie byly tez ZNOWU niewykorzystane sytuacje BRAMKOWEEEEEEEE !!! Gdyby nie one to ciekawe jaki byl by wynik.....ha ha ,mysle ze lepszy dla NAS.
"predzej czy pozniej tym , ktory wygrywa jest ten,ktory NIEUSTANNIE mysli ze moze TO ZROBIC..." niech to bedzie mottem tego opisu i wskazowka na przyszlosc bo wygrac mozna z kazdym ...ale do kazdego meczu trzeba podejsc na 100 a nawet 200% i tyle dac na boisku,bo gdy tego sie nauczymy to latwiej bedzie grac z tak dobrymi druzynami jak ostatnio Escola,Legia a teraz Varsovia to przeciez tzw. " czolowka" akademii pilkarskich w Warszawie a naprawde na tle tych druzyn - NIE ODSTAJECIE uwierzczie w to i w SIEBIE bo ta druzyna umie bardzo duzo ....tylko brakuje jej w/w motta do grania jeszcze lepszego!!!
Ale pamietajcie ze jak przeskoczymy ten poziom to ja wasz trener bede wymagal jeszcze wiecej.....ha ha ale mysle ze dacie rade.....
p.s Oczywiscie podziekowania dla naszych kibicow,niby mecz w tygodniu po pracy ale bylo WAS wczoraj o wiele wiecej niz kibicow rywala, SUPER podejscie i mysle ze nie zawiedliscie sie poziomem meczu bo naprawde byl to kawal dobrego futbolu i takie mecze daja wiele do myslenia  gdzie jestesmy w drabince druzyn naszego rocznika w Warszawie, ja mysle ze WYSOKO!!!
pozdrawiam trener Marcin

2019-05-31