2009 - Liga Mzpn SOKOL W-wa - Uks JUNAK W-wa 3-8 !!!

Dzis naszym kolejnym przeciwnikiem byl zespol Sokola  W-wa z Bielan,nigdy jeszcze nie gralismy z rywalami wiec pojechalismy na wyjazd w ciemno....ha ha ,jednak ostateczny wynik 3-8 (br.Filippo Dz. 4, Adas S. 2, Radek , Leon,.....i Stas 7 asyst!!!!!!!!!!!!!!!!!) dla Junaczkow oddal w pelni dzisiejszy mecz choc.....moglo byc jeszcze lepiej.....BRAWOOOO I GRATULACJEEEE !!!
Pogratulowalem CALEJ DRUZYNIE BO DZIS tak bylo.....zagralismy WSZYSCY RAZEM, Junaczki2009 kontrolowaly mecz w ofensywie,w obronie jednak 3 bledy daly rywalowi bramki....ktorych nie powinno byc,bo to MY sami spowodowalismy "czajnik" w polu karnym lub w jego okolicach,na przyszlosc PANOWIE pamietajcie ze takie bramki tracic po tak dobrej grze w ofensywie troche szkoda,zamazuja obraz calego meczu,wiec mysle ze wezmiecie sobie ta uwage do serducha i popracujecie na nia SWYMI GLOWAMI.
Dzis cala druzyna grala na dobrym poziomie,nawet gracze z lawki dali teamowi progres w grze i ich gra byla dzis godna ogladania i podziwiania. Janek,Adas S.,Sergiusz zapracowali na slowa pochwaly. Sam ADI dziabnal dwie bramki a mogl ich strzelic minimum 4 ,chlopaku odblokowales sie i mam nadzieje ze na dluzej to ci zostanie!!!
Musze napisac rowniez o naszym Filpie Dz.,dzis strzelil 4 a mogl hmmm.....no wlasnie ale moze kiedys pojdziesz na calosc,tego ci zycze !!! Rowniez twoja gra z kolegami dzis byla godna twych umiejetnosci - BRAWO FILIP!!! Franek dzis twoje zagrania z "pierwszej" pilki byly super !!! To ty rozegrales koncowke perfekcyjnie na swojej prawej stronie boiska,stamtego sektora poslales wiele dobrych podan do prawego napastnika,ale rowniez twoja komunikacja I tzw.gra wsteczna z nim pozwolila CI na oddanie strzalow i gdy by lepsza "postawa pilkarska" to byc moze by ci wpadlo ale BRAWOOO!!!
Super mecz ze strony Adasia K.,masz ciag na bramke,ale i w obronie grasz SUPER wiec ,mysle ze twoj powrot dal juz NAM wiele "dobrej gry" ale mysle ze stac CIE na wiecej.....a twoj przeglad pola,widzenie,podnoszenie glowy w wprowadzeniu pilki REWELKAAAA niech inni sie ucza bo robisz to najlepiej - BRAWOOO!!!
Musze napisac rowniez o bramce Leona,wyszedles na wolna pozycje kolega cie zauwazyl i zostalo ci tylko "zapytanie" bramkarza rywali w ktory rog strzelic....widzisz teraz ile znaczy ruch bez pilki i do pilki....ZAPAMIETAJ TO bo masz papiery na gre ale ....no wlasnie jest to ale....ale BRAWOOO za ofensywe i tylko ten blad....w obronie zamazal twoj wystep ale mysle ze wyciagniesz wnioski na przyszlosc.
Na koniec wyczyn NASZEGO - STASIA,nasz "MODRIC" dzis rozegral b.dobry mecz,a twoje 7 asyst...hmmm to WYCZYN z ktorego JA trener jestem BARDZO ZADOWOLONY!!! Uwierz ze dales mi dzis wielki prezent,bo gdy druzyna srzela gole po takich akcjach,po dograniach,z gry i to jakich dograniach to SERCE ROSNIE,SERCE TRENERA TEZ...., spowodowales u mnie usmiech,radosc i satysfakcje i DALES mi kopa ,bo twoja gra odwzorowala dzis to na czym mi zalezy,ale i chyba wszystkim trenerom bo taki gracz jak TY dzis dal obraz gracza "prawie" perfekcyjnego - BRAWOOO STAS, mysle ze gdy by ktos dzis skrecil akcje twoja z druzyna po ktorej padla jedna z bramek,to mogl by to byc spokojnie film instuktazowy jak rozegrac pilke od bramki,przeprowadzic ja w 5 podaniach w przod zaliczajac 3 sektory boiska i strzelic gooooooola !!! Po prostu STADIONY SWIATA !!!
Tak wiec dzis ZAGRALA CALA DRUZYNA Junaczkow2009 ,rowniez  bramka Koguta i gra Michala dala wiele radosci,jednak od tych dwoch graczy oczekuje O WIELE WIECEJ bo wszyscy wiemy na co ich stac....wiec Panowie do ROBOTY szczegolnie Michal ,uwierz w koncu ze masz umiejetnosci i wykorzystuj je o wiele wiekszym stopniu...a bedzie SUPER!!!
No i nasz Macius ,dzis zadna bramka to nie twoja wina....wiec BRAWOOO wiem ze ciagnie cie do przodu ale poczekaj jeszcze chwile,na pewno tam pograsz.....bardzo dobry mecz w twoim wykonaniu i wiecej odwagi ,bo bramkarz musi byc pewny a wtedy druzyna wie ze moze wiecej grac z nim jako stoperem a wtedy gdy to im pokarzesz to bedziesz mogl nawet strzelic bramke w meczu bedac "bramkarzem" bo masz tzw.kowadlo w nodze i powinnienes to jak najwiecej wykorzystywac - zapamietaj !!!
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA TAK DOBRY MECZ - Brawooooo druzyna!!!
p.s Dzis zagralismy bez  naszych trzech graczy a taki wynik....wiec tak jak mowilem jest potencjal i niech to bedzie mottem tego meczu." docenmy to co mamy ale ....walczmy o to czego PRAGNIEMY..."
Podziekowanie RODZICOM-KIBICOM,mysle ze zapamietaja nas na BIELANACH....bo dzis Juuuuunaki bylo slychac chyba tez na osciennych dzielnicach - DZIEKI ZA DOPING i grajmy razem jak najdluzej bo grac trzeba razem gdy wygrywamy ale i gdy przegrywamy - SUPER JESTESCIE!!!
 pozdro trener Marcin

2019-05-11