2009-sparing przed sezonem-Uks Blyskawica-Uks Junak W-wa 2-8 !!!

Wczoraj zagralismy kolejny sparing przed liga (przyp.ruszamy za tydz.) z druzyna Uks Blyskawicy,nasza wygrana 8-2 nie oddala w pelni naszej przewagi ale dala wiele WAM doswiadczenia ktorego jeszcze nie mieliscie.....
Byl to mecz 'dziwny" dla nas,po raz pierwszy rozpoczety bez odprawy "spoznieni zawodnicy co NAM sie do tej pory nie zdarzylo"ZAWARZYLI NA TYM CO BYLO DALEJ.Rozpoczelismy pierwsza kwarte bez lawki rezerwowej bo spoznieni sie dopiero rozgrzewali....tak nie moze byc !!!
Ci co dostali ode mnie instrukcje o rywalu,ze bedzie trudno pod wzgledem fizycznosci tez do konca chyba nie wierzyli w moje slowa a boisko zweryfikowalo to bardzo szybko!!!
W tej kwarcie dominacja gry pilka byla po naszej stronie ,rywal tylko probowal kontrowac ,jednak chyba "podobny kolor koszulek" mial w calym meczu wplyw na nasza gre. Gubilismy sie gdy trzeba bylo zagrac "klepke"bo ta sekunda gdy nasz zawodnik musial ocenic czy gra do naszego czy do rywala odgrywala dzis WIELKA ROLE no coz ale i tak bywa.
1-0 po tej kwarcie dla nas gdzie 70/30 w operowaniu pilka powinno dac zupelnie inny wynik. Dalsze trzy kwarty to juz to co w/w napisalem. Rywal gdy nie mogl z nami pograc zaczal grac "ostro" - wiedzialem ze tak moze byc i ten sparing wlasnie pomoze nam w przyszlosci gdy "kiedys" zagramy jeszcze z taka druzyna,jednak ta ostrosc w pewnych momentach przeradzala sie w tzw"kopanie" co dalo NAM efekt konczenia meczu bez zmian ,po prostu mielismy tylko 7 grajacych w tym 3 pooooobijanych na boisku ale DALISCIE RADE - GRATULACJEEEE Junaczki2009!!!
Wyroznilem druzyne za postawe ale kolor koszulek spowodowal ze nasza gra nie byla do konca taka jak zawsze,a jedna z akcji gdy nasz Franek z bocznego sektora wycofal pilke niby do bramkarza a nie "zauwazyl" w polu karnym zawodnika Blyskawicy i dal mu 1>1 z Mackiem oddaje w pelni ten fakt. Musze zganic nasza obrone za brak krycia w kilku sytuacjach,to dalo np.rywalowi  bramke bo nasz Leon i Franek sie obcieli.....tak nie MOZE BYC!!!! No i nasze "mozgi" dzis byly troche ospale lub myslaly o tym co wydarzy sie w niedziele na "Narodowym" pamietajcie to co na boisku to na boisku ,to co poza to poza musicie to oddzielac PANOWIE!!!
Tak wiec sparing wynikowo udany,nowe doswiadczenie tez ktore Wam na pewno zostanie na dluzej,bo siniaki i bol beda o nim jeszcze troche dawac znac.
Ja sie ciesze ze zespol Uks Blyskawicy byl naszym rywalem z taka gra przed sama liga,bo po takim meczu powinniscie byc jeszcze BARDZIEJ TWARDSI,ODPORNIEJSI NA BOL bo pilka to nie tylko gra w nia ale i walka o nia ze swoimi SLABOSCIAMI!!!
Gole strzelali - Dziubek 2,Franek 2,Adas S,Adas K.,Leon (gol ozdoba meczu) no i NASZ Maciek bramkarz ,gol z rzutu wolnego - BRAWOOOO !!!
Dzis upadaliscie aby wstac z podwojna sila,walczyliscie do konca ,dzis pilka byla walka by dazyc do dobrego wyniku,ogarneliscie to a musicie wiedziec ze nawet niektorzy dorosli nie byli by zdolni do takiej postawy przyjeliscie reguly gry i wyszliscie z tego ZWYCIESKO a slowa - bol i ucieczka niech po tym meczu beda dla WAS OBCE!!! Tego WAM zycze .....WYJADAKI2009!!!
p.s Podziekowania dla rodzicow ,za doping ale pamietajcie tez o tym co napisalem na samym poczatku,nie spozniajcie sie juz na zbiorki......
Konczymy sezon zimowy....wreszcie! W sobote liga,meczem z druzyna Drukarza W-wa rozpoczynamy gre w III lidze,moge tylko napisac - Forza Junak2009!!!