Rocznik 2007/8 MLF II oraz III kolejka - Wielkie emocje i kapitalna gra..!!

Wspaniałe widowisko zafundowali nasi chłopcy z rocznika 2007/08 rozgrywający kolejne mecze w lidze MLF..Dwa mecze ,dwie wyrgane a w szczególności to drugie z zespołem AP Ochman  to wręcz taka wisienka na torcie.Cieszy zaangażowanie zawodników ,zespołowa gra po której wpadały piękne bramki ..Jestem bardzo zadowolony z postawy Junaczków..Popełnamy jeszcze błedy ,jednak wynikają one raczej  tej ogromnej chęci wygranej ,ta pogoń za wynikiem jest dobra jednak w troszeczkę innych okolicznościach oraz przy innym powiedzmy  mniej korzystnym wyniku..Przy wysokim prowadzeniu chciałbym abyśmy mogli poprawić grę w ataku pozycyjnym..Troszkę więcej pograli piłką..Troszkę wyluzowali i wręcz bawili się grą..Jednak wczoraj o zabawie nie było mowy..W pierwszym spotkaniu  z  Gromem Gocław byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem  i tu właśnie zabrakło troszkę tego luzu ..Wielkie słowa uznania dla przeciwnika który mimo troszeczkę niższego poziomu sportowego  ambicją i wolą walki mogł naprawdę zaimponować..Drugi mecz to kolejna rywalizacja z zespołem AP Ochman,mamy przyjemnośc spotykanie się z rywalem już kolejny raz i jak zawsze mecze te stoją na wysokim poziomie..  Reguła potwierdziła się w 100 procentach .Super mecz ,dużo walki piękne akcje ..piękne bramki..Przed nami kolejne spotkania na które już czekamy i  zapraszamy naszych kibiców..

Zagraliśmy w składzie

Moskal  Potęga

Marcinowski S , Simiński , Pakuła, Ryba ,Kuropatwa, Kisielewicz, Dawidek,  Szymański ,Wrona,  Marcinowski M , Paradowski ,Turemka,Skorza