Indor Cup w Rembertowie

Dnia 23.02 przyjechaliśmy na turniej punktualnie o 8:30.chłopcy zaczeli pieerwszy mecz z ekipa Gromu Rembertów wynik 1-1 remis który mógł się zakonczyc nasz wygrana ale niestety było widac brak ogrania chłopców na turniejach i nie wykorzystanie swoich sytuacji bramkę strzelił Tymek który uderzył w obronce od którego odbiła się  piłka i wpadła do siatki. Drugi mecz zakonczył sie wynikiem 0-2 dla naszych przeciwnikow którzy w ostniej chwili wskoczyli  w miejsce Błyskawicy .Pącztek meczu ustwił mecz bo  nasza linia obrony  nie dojechała na turniej i od wznowienia meczu juz było 1-0 a pOzniej mecz był wyrównany . 3 mecz z Aon Rebertów  zaczeliśmy wysoko na pełnych obrotach ale niestety nie wykorzystanie 2 100% sytuacji Tymka i Filipa Battke i zeszliśmy z boiska pokonani.  O 13:12 rozgrywaliśmy mecz  w grupach przegranych gdzie dzięki organizatorom można by było zagrać w meczach o zwycięstwo w turnieju .Podejmowaliśmy zespoł z Czosnowa gdzie można wspomnieć że w tym zespole wystepowały dwie dziewczynki które stanowiły o sile tej drużyny niestety przegraliśmy 2-0 . Ostatni mecz rozegraliśmy z drużyną którą dzieliśmy szatnie Olimpią Warszawa w tym meczu padł bezbramkowy remis  który pokazał gdzie jesteśmy ile jeszcze pracy przed nami .Ja chce pochwalić wszystkich chłopaków którzy mimo braku doświadczenia z kazdym kolejnym meczem łapali pewność siebie i grali coraz lepiej gdzie trzeba było z meczu na mecz zmieniać bramkarza .Chłopcy niema co się przejmować mieliście okazje zebrać dla was cenne doświadcenie co będzie procentowe w przyszłych turniejach także mieliście okazje zagrać na wiekszej sali niż trenujemy. Bardzo jestem zadowolony z tego że próbowaliście grać od początku piłka podawać do siebie gdzie na treningach wolilscie sie kiwac ze sobą niz podować teraz bedziecie mieli okazje zagrania z zespołem Victori Sulejówek 3 marca u nich  na sparingu .

Dziękuje też wszystkim rodzicom którzy wspierali chłopaków na turnieju pozdrawiam trener Maciej Dąbrowski

2019-02-25

Piątek 18.30-19.30