WYGRYWAMY OCHMAN CUP - rocznik 2008 !!!

Kilka dni temu nasza drużyna rocznika 2008 biorąca udział w turnieju Ochman Cup sprawiła nam wszystkim ogromną niespodziankę , po raz kolejny dała powód  do dumy  trenerom oraz naszym kibicom...Nasza ekipa była niepokonana i zajęła pierwsze miejsce !! Ogromne poświęcenie zawodników ,determinacja ,piękne bramki ,emocje w finale z meega mocną ekipą z Grodziska i nawet łzy w oczach zawodników oraz rodziców po końcowym triumfie..Takie przedstawienie dali nasi chłopcy ..Dla takich chwil można poświecic naprawdę wiele..Radośc chłopców była nie do opisania..To nie pierwszy nasz złoty medal na halowym turnieju jednak ten w Radzyminie ,przynajmniej ja jako trener zapamiętam na długo..Tak długo budowaliśmy tą drużynę ..Tyle niepowodzeń tych chłopaków w lidze grając z rok starszymi zawodnikami..Teraz powoli grając już z rówieśnikami pokazują na co ich stać..Kapitalny Adrian Flaszka w bramce..Na turnieju ze statuetką najlepszego goalkipera..Brawo Adi !!To juz kolejna nagroda dla Ciebie ..Małymi krokami dochodzisz do super dyspozycji..Widac u Ciebie radośc z gry..Super z tyłu Piotrek Kuropatwa ,SzymekMarcinowski oraz Filip Wrona..Do tego wszędobylski Janek Ryba oraz Paweł Paradowski..Bardzo dobre zawody ! Franio Dawidek taki cichy i spokojny lecz na boisku walczak za trzech ,zdobywca najpiękniejszej bramki dla nas w tunieju..Z przodu dla mnie najlepszy nasz zawonik tego dnia Filip Kowalik..Jego inteligencja na boisku oraz to że ma to coś strasznie mi się podoba...Ma to coś czego brakuje jeszcze innym  i stawia go jak zawsze w gronie najwazniejszych naszych zawodników..Nie zapominamy także o Mateuszu Musiateiwczu jedynym tego dnia zawonikiem z grupy D II który pokazał że już za jakiś czas będzie na pewno pukał do zespołu grającego w lidze MZPN..Dziekujemy organizatorowi turnieju czyli Dominikowi Ochmanowi za super zorganizowany turniej oraz piękne nagrody..Dziekujemy tacie Janka czyli Panu Maćkowi Rybie za ufundowanie nam nowego sprzęu  w których mogliśmy się zaprezentoeać ..No i cóz jedziemy dalej ..Tak jak pisałem wczesniej każdy sukces Junaka cieszy ,nie ważnie czy gra rocznik 2009 czy 2012..Uważam że wspólnie robimy fajną robotę dając naszym chłopcom tyle radości..Bez względu na to czy wygrywamy czy zajmujemy ostatnią pozycję..Pamiętam czasy kiedy ci chłopcy grając w różnego rodzaju zawodach zajmowali ostatnie miescja..Potem przedostanie..Potem piąte ,czwarte..Pierwsze medale  ...A teraz dzisiaj możemy powiedziec że cierpiwośc popłaca..Na przykładzie tych chłopców mogę własnie to powiedziec..I tu piszę do rodziców i zawodników innych naszych roczników, szczególnie tych młodszych .Nie patrzcie na wyniki..Zaufajcie nam trenerom i po prostu bawcie się tym sportem razem z waszymi pociechami..

Ochman Cup

JUNAK - HUTNIK                2-1          KOWALIK x2

JUNAK - MARCOVIA         1-0   WRONA