2010/09 Vmiejsce w turnieju Legionowo-DPD CUP 2019!!!!

..............Witam wszystkich ktorzy sa graczami,rodzicami i kibicami rocznika 2010/09 D2 od weekendu po zmianach w strukturach klubu,rezygnacji trenera,obowiazki pierwszego trenera objal Maciek Kozik a koordynatorem tej grupy zostalem ja trener Marcin.
Podjelismy sie bardzo trudnego wyzwania,bo po 1.5 roku roku grupa musi wrocic do podstaw treningowych ale jak ukazuje naglowek w/w WARTO......BO GRUPA MA POTENCJAL!!!!
Sobota to gra w lidze zimowej Poloneza naszych przyjaciol z Brodna,dla mnie i Macka to poglad ogolny na potencjal tego zespolu,nawet nie probowalismy nic zmieniac tylko nasi chlopcy i kierownicy druzyny Mariusz i Jedrek sluzyli pomoca w prowadzeniu druzyny,ale trudne druzyny poczatki....bylo ciezko ale to uwierzcie kopalnia wiedzy dla NOWYCH TRENEROW!!!
Wiec bez fajerwerkow....odprawa i jedziemy dalej....
Niedziela to juz turniej.....obawialem sie go bo nie widzialem jeszcze tej druzyny na hali. Wiec uznalem ze trzeba wplynac na chlopcow tylko wiedza podstawowa ktora KAZDY trener powinien posiadac i ja sprzedawac swoim zawodnikom/zawodnik bieagajacy i walczacy to zawodnik GRAJACY wprowadzilo w ten team metamorfoze ktora spowodowala ze TA druzyna zaczela GRAC.....a slowa od sedziego i organizatora ze to "FAJNA EKIPA" utwierdzila MNIE w fakcie ze trafilem do glow tych MLODYCH ADEPTOW PILKI NOZNEJ ze jednak mozna....BRAWOOOO PANOWIE JESTEM POD WRAZENIEM!!!
Graliscie naprawde super jak na swoje umiejetnosci,ale wiem ze WAM zalezy,pokazaliscie MI to i nie tylko mi,ale SWOIM rodzicom-kibicom ktorzy z meczu na mecz "bo graliscie coraz lepiej"byli coraz GLOSNIEJSI!!! A w grze o 3 miejsce juz ich doping ogarnal cala DPD ARENE i o to chodzi w tej grze,grze i nauce bo pilka to nauka nie tylko dla tych co graja ale tez dla tych co dopinguja i tu to ZADZIALALO!!!
W naglowku napisalem ze Vmiejsce a wczesniej ze gralismy o trzecie,ale tak bylo bo turniej tak sie ulozyl ze ostatni nasz mecz decydowal o 3 miejscach w klasyfikacji,wygrana dawala miejsce trzecie,remis czwarte,a niestety przegrana piate i tak bylo....ale w ogolnym odbiorze dla mnie byliscie zwyciezcami bo wygraliscie z samymi soba,bo sobota to gra w pilke ale chaos niestety spowodowal ze wynik to zweryfikowal ale dzisiejsze zawody to juz MILOWY KROK DO PRZODU.....i tego sie trzymajmy ,mam nadzieje ze po naszych rozmowach na turnieju ten rocznik wezmie sie w garsc a rodzice zrozumieja ze zeby grac z rywalami i z nimi rywalizowac trzeba - TRENOWAC DWA RAZY WIECEJ....A REKREACJA MUSI ZEJSC NA DRUGI PLAN...ci co trenuja po to zeby sobie kopnac musza zrozumiec ze w tym rocznku sa diamenty ktore trzeba oszlifowac....i to ci Panowie beda decydowac w jakim kierunku pojdzie ten rocznik,a ja mysle ze warto w NICH inwestowac a dzisiejsze usmiechy,adrenalina tych mlodych zawodnikow tylko mnie w tym UTWIERDZILO - BRAWOOOOOOOOOOOOO 2010/09 D2 !!! TAK TRZYMAC.....zawodnicy i rodzice musicie mowic jednym zdaniem bo gdy pojawi sie kilka wersji to bedzie jak bylo do tej pory ....a MY z Mackiem zrobimy "wszystko" aby pomoc tym chlopcom wejsc tam gdzie powinni byc juz przynajmniej od roku.
Wiec GRATULACJEEEEE dla wszystkich bo trzeba docenic WAS wszystkich,ZAWODNIKOW ktorzy zrozumieli nowych trenerow i RODZICOW ktorzy dali NAM zielone swiatlo aby dzialac i zrobic z tego zespolu- ZESPOL 2010/09 - dziekujemy za zaufanie bo bez tego zaden trener nie da tyle zespolowi ile mogl by DAC!!!
p.s Jeszcze raz DZIEKI a teraz pora zabrac sie do pracy wiec bierzemy sie w garsc i do PRZODU Junaczek2010/09 D2 !!!! Pozdrawiam trener Marcin i trener Maciek.

2019-01-20