II miejsce w turnieju Gramy Dla Oli - Rocznik 2008

Po raz pierwszy po ligowych zmaganiach sprawdzian  dla rocznika 2008...Gośliśmy na charytatywnym turnieju "Gramy dla Oli "pod balonem ,na pięknych ursynowskich obiektach..12 drużyn podzielonych na trzy grupy i tylko zwycięzca dostaje sie do finałów..Dla mnie najważniejsze  w tym turnieju była gra zespołu w nowym ustawieniu i sprawdzenie jak radzimy sobie grając właśnie na nowych pozycjach..Wynik wiadomo ważny i dla kibiców i dla chłopców..Jednak dla mnie to sprawa drugoplanowa..Każdy sukces cieszy ..ale styl w jakim to robimy to jest dopiero nagrada dla trenera..Wracając do turnieju ..Pierwsze trzy mecze w grupie bardzo dobre..Półfinał z zespołem Football Talents rewelacyjny a finał zremisowany 3-3 z Błonianką takze bardzo dobry...Bardzo dobry a nie rewelacyjny ponieważ graliśmy super jednak dwie bramki podarowaliśmy rywalowi ..Ogłądałem ten mecz jescze raz na spokojnie  ponieważ został nagrany i  nie ma co ukrywać że te dwa błędy zaważyły na wyniku...Ale ale...Błedy w tym wieku to rzecz normalna, wrócmy do tego że nasza gra była naprawdę poukładana i nieprzypadkowa..Mega atak, Marcinowski ,Kowalik  (król strzelców turnieju) i Wrona zagrali tak  że rece same składały sie do oklasków..I Filip i Szymon (8 asyst) byli tego dnie nie tylko egzekutorami ale asystami  i  to jest warte odnotowania...Nie ma znaczenia kto ile bramek strzeli wazna jest drużyna i umożliwienie zdobycia bramki koledze który jest akurat lepiej ustawiony..I to jest całe sedno tego sportu !! Atak atakiem, lecz jest jeszcze defensywa..Adi w bramce bezrobotny do półfinału i finału..Pewny i bezbłedny ,bardzo ważna postac w naszej drużynie..Piotrek ,Franio i Paweł Paradowski bardzo dobrze ..Do finału nie straciliśmy przecież nawet jednej bramki..Na zmianę waleczny Krzysio .Macius Figat oraz Maciek Godziebiewski... Maciuś rewelacyjny dzieciak..Oj szkoda że nie gra u nas tylko  w roczniku 2009 u trenera Marcina..Jestem pełen podziwu dla tego chłopca..który jest...bramkarzem w roczniku 2009..Także pierwszy egzamin zdany na piątkę..Dodam tylko że w finale przegraliśmy na karne...Także wielki suces naszej drużyny i tak jak myślałem wcześniej, ta grupa która biła się w nierównej walce w roczniku 2007 pokaże i dostrarczy nam jescze wiele uśmiechu..Przed nami operacja GNIEZNO Winter CUP..I tu także nastawiam się na naukę gry na nowych pozycjach oraz zgranie tej drużyny..A jeżeli uda się przy okazjli coś ugrać to bedzie fantastycznie.,Mam nadzieję że uda się nam grać z najlepszymi w niedzielę..Dlatego trzeba zająć minimum czwarte miejsce w grupie..Zespoły nieznane..Faworyt turnieju Fase Szczecin jest w naszej grupie..Także trzymamy kciuki, jedziemy walczyć i pokazac że nie tyko nazwa zespołu się liczy ...ale   przede wszystkim serce ,potencjał i zaangażowanie...FORZA JUNAK !!

Wyniki

UKS JUNAK - ORLIK URSYNÓW 2009  5-0   Paradowski x2 Turemka x1 Kowalik x1 GODZIEBIEWSKI X1

UKS JUNAK- MUNDIALITO    1-0    Kowalik

UKS JUNAK - WBS   5-0   Kowalik x2  Marciowski x2  Wrona x 1