2009 VI miejsce w ZINA CUP rocznik 2008

Jestesmy po pierwszym turnieju halowym w sezonie zimowym 2018/19,wystapilismy w nim jako najmlodzy zespol a miejsce zdobyte w nim wcale nie oddalo tego co graliscie wiec sie postawilicie starszym rywalom a wyszlo jak wyszlo....ale BRAWO za gre i nie spekanie przed nimi!!!
Jak zawsze kilka info dla tych co nas rozliczaja,dwie porazki minimalne ze zwyciezca turnieju i druzyna ktora zajela III miejsce oraz wygrana z ekipa z II miejsca ukazala ze wcale tak nie jest jak mowia ze mlodsi sa skazani od razu na tzw.pozarcie....
Zagralismy w tym turnieju bo przygotowujmy sie do dwoch innych grudniowych ale juz naszego rocznika,a to granie tutaj mialo WAM ukazac na czym polega gra na hali. Mi na pewno pokazalo ktorzy panowie niestety na razie nie weszli jeszcze w ta pilkarska zime i tak jak powiedzialem w szatnii musza zmienic tor i wjechac na ten odpowiedni bo mamy innych co dzis nie grali a chca z tego co pokazali , (Kuba i Adas byli z druzyna choc ich nie powolalem ,brawo panowie,taka postawa budzi szacunek moj i kolegow) ich chec gry mam nadzieje ze zaprocentuje na najblizszych treningach i byc moze w nastepnym turnieju wskocza do skladu,jeszcze raz CI DWAJ ukazali na czym polega byc w druzynie i z druzyna BRAWOOOOOO!!!
Wracjac do turnieju,bylo niezle ale moglo byc lepiej....gdy by nasze celowniki byly lepiej nastawione,fizyczna dominacja druzyn 2008 powinna wam pokazac jak walczyc w naszym roczniku na hali,wyciagamy wnioski,moge tylko powiedziec naszemu bramkarzowi ze malo jest graczy w roczniku 2009 ktorzy sa w stanie strzelic taka bramke jak tobie strzelili,gdzie pilka po prostu wylamala ci palce i potrzebna byla przerwa w grze,wiec glowa do gory i pamietaj ze pilka to tez walka z bolem,niby dwie skrajnosci ....oddajesz sie czemus co doprowadza do bolu ale TWOJA chec walki o to zeby byc lepszym w tym co robisz WYGRYWA z nia ,tak buduje sie zawodnika na ktorego bedzie mozna w przyszlosci stawiac...i byc prawie pewnym ze nawet to co boli nie zmieni jego zachowan i checi!!!
Tak wiec jestesmy po pierwszym turnieju ,bez napinania,bez trenera.....dzis go nie bylo ha ha,tak mowili inni ktorzy mnie znaja,gdy juz wiemy po co gramy w takim turnieju nie ma sensu pompowac was jeszcze bardziej i wymagac czegos ,czego nie mozna,a dzis mieliscie grac a ja mialem wyciagac wnioski i je przekazac po turnieju tym co odpuscili za bardzo....moge WAM tylko napisac ze na 9 graczy 5 nie weszlo w ten turniej- bez nazwisk,mysle ze sami zrobia sobie rachunek sumienia i wyznacza ....pokute.
"wiara bez uczynkow martwa jest,a uczynki bez wiary sa jeszcze gorsze.....to tylko strata czasu" pisze to do tych co maja ta pokute sobie zaaplikowac,bez wiary nic nie bedzie,wiara we wlasne umiejetnosci,w pokazanie innym ze chcecie rownie duzo znaczy dla tych co w was wierza i z wami sa na dobre i na zle...a tutaj ta ososba jestem ja wasz trener,wiec FORZA2009!!! - GRAMY DALEJ!!!
P.S slowa podziekowania dla organizatora Grzesia z AP ZINA za zaproszenie na turniej nawet ekipy ktora nie powinna"niby" na nim grac ale MY nie pekamy ha ha ,DZIEKI GRZESIU.
No i NASZYM KIBICOM ktorzy znow BYLI......NAJ,NAJ,NAJ GLOSNIEJSI na trybunach ,dziekujemy !!!
Jestescie kibicami-rodzicami ktorych moga nam zadroscic inni MY juz to wiemy a teraz niech inni o was uslysza BRAWO !!!

2018-11-11