2009 Liga Mzpn- Wkra Pomiechowek-Uks Junak Warszawa 5-14...!!!

Za nami kolejna kolejka Ligowa,tym razem udalismy sie az....do Pomiechowka na mecz z tamtejsza Wkra. Wynik to 5-14 dla naszych Junaczkow2009,wynik oddaje to co widzielismy na boisku,wiec bylo dobrze....ale ja skupie sie na tym co bylo zle,bo o tym trzeba mowic i pisac aby eliminowac bledy zeby robic ich coraz mniej bo dzis to my strzelilismy w 50% te bramki ktore stracilismy!!!
Trzeba oddac tez rywalom ze wykorzystali je w 100% i za to WIELKIE BRAWA dla nich,bo radosc byla wielka po strzeleniu kazdej bramki,a zeby tak je wykorzystac tez trzeba miec umiejetnosci bez nich nawet ....kazdy prezent ,taki jak my dzis robilismy nie byl by wykorzystany - wiec GRATULACJE!!!
A teraz skupmy sie na tych bledach - to na pewno nasz bramkarz ,ktory dzis nie wszedl w mecz i dal Wkrze 3 bramki,nie mozemy tak wznawiac,nie mozna byc tak pasywnym w polu karnym bo pilka w takich wypadkach moze...byc bezwgledna i dzis byla,wiec Maciety glowa do gory i pracujesz,pracujesz teraz za dwoch aby byc coraz lepszym,bez pracy i checi nie damy rady przeskoczyc dalej w edukacji pilkarskiej i pamietaj czy gra na bramce czy w polu to od ciebie o wiele wiecej zalezy niz od trenerow z ktorymi pracujesz,musisz sluchac podpowiedzi i byc skupionym na tym na maxa,a wtedy bedzie ok,uwierz i GRAMY DALEJ.....
Dwa nastepne bledy to nasi obroncy o ile Lelus zle ustawil sie do pilki na swojej pozycji i to da sie zawsze skorygowac i POKAZALES to w czwartej kwarcie gdzie grales super,to juz blad naszego "koguta" wola o pomste do nieba. Ile razy mozna mowic ze obronca nie wdaje sie w gre 1>1 przy wyprowadzaniu pilki.....no i tu to sie wydarzylo ,twoje pojscie w pojedynek,strata i gol......rywala,mam nadzieje ze po reprymendzie boiskowej i rozmowie w szatni juz nie zrobimy TEGO BLEDU bo to takie bledy moga nagle odmienic wynik meczu i w przyszlosci gdy wynik bedzie ciasny ,taka JEEEEDNA akcja zatrze obraz meczu o ktorym mozna by wiele pisac a spowoduje ze bedziemy wiecej pisali o takim bledzie niz o WASZEJ grze w calym meczu.
Tak wiec szosta wygrana NASZEGO zespolu.powoli,powoli idziemy na awans,wiec idziemy ku CELOWI ktory druzyna sobie wyznaczyla na jesien tego roku - BRAWOOOOO!!!
Dziekuje WAM za mecz bo kilku z was juz przed nim wiele mowila o nim ,wiemy w jaki sposob a ktorego ja nie bede tolerowal i tu tez uwaga do tych co dostali reprymende a zespol mi mowi o waszych slowach ,uwierzcie bede wyciagal wnioski przy nastepnych powolaniach.
Na koniec musze napisac o jeszcze jednym plusie tego meczu,wracam znow do NASZEGO "koguta" wyzej pisalem o jego bledzie w obronie,ale w ataku juz gral jak profesor,ale musze nawiazac do jego nowej dzis pozycji - ROZGRYWAJACEGO- Radziu SUUUUPER!!! REEEWELKA!!! Masz juz trzy pozycje obegrane,zostaje ci juz tylko...bramkarz a potem trener ha ha i bedziesz kompletnym zawodnikiem wiec masz chlopaku wyzwanie ,jeszcze raz Brawo!!!
Inni niech biora z CIEBIE przyklad ,miec kogos takiego w druzynie to skarb dla trenera ,dzieki chlopaku.
Pamietajcie ze w sporcie trzeba byc zdecydowanym w tym co sie robi i do czego dazy,chociaz i w zyciu to sie przydaje i powiem WAM ze nie przekonanie a wiara jest motorem do bycia lepszym i pracy nad tym i nad soba. Czerpcie jak najwiecej...ile sie da z tego co robicie ale nie kopiujcie innych - BADZCIE SOBA bo tak tylko spowodujecie ze kontrola nad soba i waszymi poczynaniami bedzie nauka dla was a potem juz tylko da wam motywacje do jeszcze wiekszych wyzwan a granie w pilke to juz samo w sobie jest WYZWANIE nie tylko dla waszych organizmow ruchowych ale i glow i jak do tego dojdziecie SAMI z delikatna pomoca trenera i rodzicow to powiecie sobie po cichu ze -DALISCIE RADE - a wtedy ja wasz trener bede mogl ogladac mecze z wysokosci trybun i sluchac kibicow co mowia o was,o waszej grze o tym marze.......ha ha -forza junaczek2009!!!
p.s
  Jak zwykle slowa dziekujemy kibicom - rodzicom ,no powiem ze dzis mieliscie i wy wyzwanie ze strony Wkry Pomiechowek ,bo rodzice rywala tez gardel nie oszczedzali !!! Brawooo dla WAS WSZYSTKICH bo grac przy takim dopingu to slodycz dla kazdego gracza,powodujecie ze kazdy taki mecz bedzie przezyciem nie tylko dla was ale waszych dzieci ale i nas trenerow - BRAWOOOO - KIBICE JUNACZKA2009 ale i WKRY 2009 - DZIEEEEEKUJEMY !!!!
pozdro trener Marcin

2018-10-07