2009 Liga Mzpn- UksJunak-Agape Bialoleka 13-3.....

Dzisiejsza sobota miala dac odpowiedz na kilka pytan ktore zadalem sobie ostatnio i dala,ale wiecej jest pesymizmu niz optymizmu. Wynik 13-3 dla nas duzy ale gdybysmy grali w pilke to byl by na pewno wyzszy,jednak wasz hurrrra...optymizm spowodowal ze Uks Junak2009 to chyba zespol wyjazdow a nie meczow na swoim boisku. Dzis znow zagralismy tylko dwie kwarty ....a potem juz bylo tylko gorzej....i gorzej,chyba zbyt wysokie wyniki powoduja u was brak koncentracji do konca - a tak NIE MOZE BYC ,GRA SIE DO KONCA...ZAWSZE i na tym powinienem zakonczyc opis tego meczu.
Wasza gra to koncert dwoch kwart....byc moze zmiany pozycji na boisku tez mialy wplyw na wasza postawe,ale chyba wiecej mialy tu do powiedzenia glowy....."gorace". Pamietajcie ze w tak mlodym wieku nie ma przyporzadkowania do danej pozycji,dla trenera wszystkie mecze to poligon doswiadczalny i maly trening,dla was nauka bo byc uniwersalnym na boisku to wielkie wyzwanie dla kazdego z was ale i trenera ktory dazy do tego celu. Dlatego taki zly jestem po tym meczu bo kilku z was zaaaaa....bardzo ponioslo,a ostatnie pochwaly tez nic nie daly,tak nie mozemy grac w pilke,tutaj bardziej chodzi o wasze charaktery i cos mi mowi ze malo kto czytal wpis przedmeczowy i nikt nie wyciagnal z niego wnioskow,wiec odsylam dzis do niego bo tam byla zawarta taktyka na mecz z Agape ktorej nie wykonalismy....SZKODA.
A na pewno tyczy sie to jednego z naszych graczy...ktory zostal usuniety po meczu z szatnii za swoje zachowanie - a juz myslelismy ze wrocil do gry i zespolu,ale jednak pomylilismy sie,szanse dalismy ale ile ich jeszcze bedzie nie wiem wiec apel do niego - woz albo przewoz,albo jestes w sporcie albo nie.....
Pozytywem meczu to tak jak pisalem wasza gra w dwoch...kwartach a jeden z naszych zawodnikow zagral super zawody,to nasz Michalek J. grasz jak typowa dycha,jak tylko podszlifujemy kilka rzeczy to bedziesz prawdziwym dyrygentem tego zespolu juz nawet ja nie bede potrzebny.....przy linii - BRAWOOOOO!!!
Musimy odnotowac bardzo udany wystep Janka P. uwieczony piekna indywidualna akcja i bramka....rowniez wielkie BRAWAAA!!!
Tak wiec wygrana i juz mamy po trzech meczach 9 pkt.jak tak dalej bedzie to awans juz wkrotce ....Junaczki2009,tego wam zycze bo zaslugujecie!!!
p.s jak zawsze podziekowania dla NASZYCH RODZICOW-KIBICOW,slowa dziekujemy juz niedlugo beda za male za to jak nas wspieracie.....wiec SZACUN i chcemy wiecej!!!
A teraz nasz zespol czeka wyjazd na miedzynarodowy turniej rocznika 2009 do Augustowa wiec .....kibicujcie NAM i trzymajcie kciuki,szkoda tylko ze nie mozemy jechac tam w najsilniejszym skladzie ale i tak w pilce bywa....FORZA JUNAK2009!!!