2009 liga Mzpn Uks Loczki Wyszkow- Uks Junak 0-4...

Dzis NASZ zespol rozegral drugie spotkanie w lidze Mzpn,rywalkami byly zawodniczki Uks Loczki Wyszkow wynik 0-4...dla Junaczkow2009 znowu nie oddal tego co mozna bylo dzis zobaczyc,ale o tym dalej....
Niektore zawodniczki  to juz prawie kobiety....nie dziewczyny (roczniki 2006-2008) ale i takimi rywalami   trzeba grac w pilke,to nowe wyzwanie dla nas i od pierwszych minut az za nadto bylo to widac....przebrniecie przez linie defensywy bylo dla nas czyms nowym,obijalismy tzw.autobus w polu karnym albo juz jak nam sie udalo strzelic w swiatlo bramki to bramkarka rywalek wszystko lapala lub odbijala (Kubus tez bym chcial miec za trzy lata tak wysokiego bramkarza....ha ha) duzemu latwiej w wielu interwencjach....
Tak wiec pierwsza kwarta to badanie druzyny z Wyszkowa....potem gdy juz emocje opadly ,Junaczki2009 wrocily do swojej gry....pokazaliscie WIELE BARDZO DOBREJ,LADNEJ PILKI....wasza gra wiele razy powodowala ze rece same skladaly sie do oklaskow....tego wlasnie zabraklo w naszym pierwszym meczu,tutaj gralismy naprawde!!!
I choc wynik nie pokazuje tego do konca,bo w tym meczu znowu zabraklo....tzw.wykonczenia wieeeeeelu akcji to ja WASZ trener jestem jak najbardziej za TAK,za taka gra - BRAWOOOOOO PANOWIE!!!
Musze wyroznic dwoch ktorzy wyszli na boisko i zagrali swoje najlepszeeee mecze w swej mlodej karierze jak do tej pory. To nasz Franek S.i Kuba SZ. po prostu po profesorsku......nic dodac nic ujac....wisienka na torcie!
Utrzymanie sie przy pilce wzorcowe,to dalo nam duzo tlenu a zabralo go rywalkom bo musialy za pilka biegac a wy przy niej byliscie,gra w bocznych sektorach reewelacja,obrona tez super to dzieki niej Kuba byl przez wiele minut byl bezrobotny ale gdy juz musial interweniowac to ten mecz tez pokazal twoja wartosc Kuba....jak chcesz to umisz ha ha,tak wiec mecz super,wynik maly....ale gramy po to zeby grac i sie uczyc...a dzis tak bylo,bo gdyby nie nasz problem z wykonczeniem to znow mogl by byc ...spory....ja mialem banana na ustach wiec OKI!!!
"Bez checi nic nie osiagniemy,bez wiary nie uwierzymy w to co robimy a bez motywacji zadne slowa uczacych nic nie naucza tych co chca sie uczyc"
Wezcie to do siebie i ...JEDZIEMY DALEJ...to byla jedna z wielu stacji ktore przed NAMI jeszcze i narazie kazdy by chcial aby przejezdzac je jak pendolino ...na to przyjdzie czas,a teraz badzmy pospiesznym bo do niego latwiej wsiasc  lub....z niego wysiasc,a ze mamy tych co chca tego pierwszego juz wiemy  wiec uchylamy WAM drzwi i CZEKAMY ...a kiedys juz tylko bedziemy mkneli wszyscy....jak NAM pradu nie odetna ha ha - FORZA JUNACZKI2009!!!
p.s Jak zwykle podziekowania dla NASZYCH RODZICOW-KIBICOW byliscie WIELCY,wasz doping juz znaja w wielu miejscach w Polsce ,dzis poznali w Wyszkowie ,dziekujemy i chcemy,chcemy wieeeeecej ,oprawa wasza powoli staje sie standardem na trybunach i WY juz mozecie powoli tez innych uczyc jak to robic - BRAWO WY.....szacun tacy jak wy tacy my a MY to WY ......Junaki!!!