2009 II MIEJSCE W TURNIEJU RAKOVIA CUP2018 !!!

Nasz zespol Junaczkow2009 w sobote wzial udzial w turnieju Racovia Cup2018,zakonczyl go na II miejscu GRATULACJEEEEEEEEEEEEE!!!
Jak zwykle dla statystykow zespol nie przegral zadnego meczu w czasie regulaminowym!!! Nie stracil zadnej bramki w czasie regulaminowym !!! A w finale przegralismy niestety karnymi....coz i taka bywa pilka. Tak wiec II miejsce druzyny i statuetka dla najlepszego bramkarza dla Macka Godziebiewskiego - BRAWOOOOOOOOOOOO!!!
A teraz wiecej o samym turnieju:
Gralismy 7 kami,czas gry to 16min. wiec malo ....dlatego trzeba bylo od samego poczatku grac na maxa i tak bylo prawie we wszystkich meczach Junaczkow2009, oprocz jednego gdzie eksperymenty w skladzie daly mizerny obraz gry,zawodnicy grali na roznych pozycjach ale wlasnie i po to jezdzimy na takie turnieje aby uczyc sie grac wszedzie....bo byc uniwersalnym zawodnikiem to byc dobrym zawodnikiem jak i zmiennikiem kolegi z druzyny bo granie wszedzie daje potencjal indywidualny,potencjal druzynie ale i spokoj TRENEROWI ha ha ....bo kazda zmiana to dobra zmiana i zwiekszenie sily druzyny a nie jej oslabienie!!!
Ten turniej to sprawdzian dla DRUZYNY po "komunijnej majowce" gdzie frekwencja na treningach byla slaba i obawy o wasze granie byly uzasadnione. Jednak ostatni sparing z rocznikami 2008 znow dal NAM kopa -kopa pilkarskiego,GLOD pilki...i to jest fantastyczne w WAS bo daliscie MI wiele radosci i usmiechu ,bo to jak gramy to jedno ale to WY jestescie obrazem naszej pracy na treningach i to WY dajecie tyle ile umiecie,ile sie nauczyliscie.....a tutaj w sobote naprawde odpaliliscie!!!
Tak jak napisalem tylko w jednym meczu Junak nie zatrybil...ale wiemy dlaczego,a w innych meczach coz rece same skladaly sie do oklaskow. A slowa trenerow po meczach z nami do swoich zawodnikow  "chlopcy nie placzcie bo przegraliscie z naprawde dobrym zespolem,faworytem turnieju" mowia same za siebie.
Gralismy roznie i w bocznych sektorach i w trojkatach gdzie gra z pierwszej pilki dawala juz na samym poczatku przewage nad rywalami,gra na utrzymanie ,bycie w grze, pod pilka ,to nasza SILA ,sila ktora ukazala Wasz,Nasz POTENCJAL !!! Brawo 2009!!!
Mnostwo kombinacji boiskowych,trenowanych na ostatnich treningach daly efekt,a wasza walka fizyczna to juz chyba domena tego zespolu,nie pekacie przed wiekszymi,silniejszymi jestescie po prostu rownym rywalem a w wiekszosci SILNIEJSZYM ZESPOLEM w walce o pilke. Ale to efekt gry z zespolami rocznika 2008,tak myslalem ze w koncu przyjdzie ten czas,czas gdzie zdominujecie swoj rocznik sila i motoryka a tak w wiekszosci meczow bylo i bedzie ...UWIERZCIE!!!
Cala druzyne mogl bym pochwalic ,jednak nasz Kuba K. niestety nie wszedl w ten turniej "jego glowa byla gdzies indziej" a szkoda,bo masz chlopaku mozliwosci ale w tym momencie musisz pogodzic sie z faktem ze pierwszym bramkarzem jest Maciety G. badz z druzyna i daj jej tyle ile mozesz a bedzie OK Kuba,narazie twoja pozycja jest pozycja drugiego bramkarza zacznij walczyc i motywowac sie do pracy bo inaczej rywalizacja ktora musi byc zostanie zastapiona tzw.grzaniem lawy a tego ja a tym bardziej ty chyba nie chcesz wiec GLOWA DO GORY I WEZ SIE W GARSC CHLOPAKU!!!
Turniej ukazal rowniez poprawe gry obronnej calego zespolu,narodzil sie nam nowy stoper Kuba Szpuda ,jego gra byla wisienka na torcie a chlopak gral na tej pozycji pierwszy raz,brawo Kuba,brak straconej bramki to osiagniecie Macka ale i DRUZYNY ,dlatego tez wielka sprawa byl fakt ze gdy Maciek dostal nagrode dla najlepszego bramkarza,podziekowal calej druzynie ,wszystkim zawodnikom bo wiedzial ze bez ich dobrej gry tego by nie bylo,to rowniez domena naszego okrzyku "JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO"TUTAJ jak najbardziej realistyczna i prawdziwa  ,super postawa Maciek!!!
Karne jak wiemy to loteria.....i tak  bylo niestety przegralismy je,wiec GRATULACJE dla rywali ale MY jako jedyni nie pozwolilismy im strzelic sobie bramki i napsulismy wiele krwi wiec JA Wasz trener wyrazam SZACUN PANOWIE I TAK DALEJ.....aby wasza gra byla wasza gra, grajcie swoja pilke bo jak tak bedzie to kazdy przeciwnik bedzie musial przyjac wasze warunki i nawet najlepsi beda mieli z WAMI klopoty a o to wlasnie chodzi w pilce,nigdy nie grajmy jak przeciwnik pozwala,to my pozwalajmy mu na tyle na ile bedziemy uwazac ze MOZNA.....FORZA2009!!!
Tak wiec nastepny duzy sukces druzyny JUNAK2009,juz sam nie wiem ile tych pudel mielismy,BRAWOOO panowie tak budujemy zespol ,zespol ktory gra w pilke a nie jezdzi po to aby statystowac na boisku,bo gra w pilke.....w pilke daje radosc i sukcesy a bieganie za pilka to tylko zabawa z pilka a MY spotkalismy sie po to aby to pierwsze gorowalo nad drugim i za to WAM DZIEKUJE jako Wasz trener!!!
p.s "przypadki nie istnieja,wszystkie rzeczy ktore sie zdarzaja,zdarzaja sie w jakims celu"-pamietajcie!!! I nigdy sie nie poddawajcie,bo jak raz sie poddacie to moze sie stac to waszym nawykiem a ja tego nie chce,tego was nie ucze i nie toleruje. Pamietajcie ze przyszlosc nalezy do TYCH co wierza w piekno swoich marzen i pracuja kazdego dnia nad tym ,bo bez pracy nic nie bedzie ,najpierw checi ,potem praca a na koncu radosc i sukces ,tylko tak powstaja wielcy,a tutaj chodzi o WAS ,mlodych pilkarzy ,wielcy pikarze ....pracuja nad swoim sukcesem CAAAALY czas,nie tylko na treningach ale i po nich,tutaj pije do konkursu zonglerki na turnieju,bez pracy w domu nad tym aspektem nic z tego nie bedzie- Panowie musicie trenowac w czasie wolnym bo na treningach nie mamy na to czasu!
Na koniec PODZIEKOWANIA jak zwykle dla NASZYCH RODZICOW-KIBICOW,na WAS zawsze mozemy liczyc,super postawa,doping (najglosnijsza ekipa na dzielni...ha ha)tak trzymajcie i dajcie jeszcze wiecej....a MY postaramy sie WAM odwzajemnic nasza dobra gra!
Dziekujeeeeemy!!!
ZEGNAMY RACOVIA CUP2018 ale to nie koniec w tym sezonie......cdn.

2018-06-18