Remisowo z Uks Żagle - rocznik 2007/08

Przed spotkaniem taki wynik bralibyśmy w ciemno..Jednak z przebiegu zawodów pozostał spory niedosyt..Od pierwszych minut mecz wyrównany ,obie drużyny miałe swoje szanse na bramki..I to goście byli bliżej otwacia wyniku niż my jednak albo przestrzelili rzut karny lub na drodze stał im dobrze dysponowany tego dnia nasz bramkarz Janek Potęga...Może w końcówce spotkania zabrakło mu troche piłkarskiego cwaniactwa ale przez pierwsze 45 nin to on ratował nas przed stratą goli..A w pierwszych 15 minutach wyjął trzy sytacje sam na sam..Brawo Janek..Nie martw się błędami  i patrz na to inaczej,ile pomogłeś naszej drużynie w tym spotaniu..!! Z upływem czsu to jednak nasi chłopcy przejęli inicjatywę co przełożyło się od razu na wynik..Przebudził się nareszcie ze snu zimowego el capitano czyli Szymek Marcinowski który trzelił w tym meczu trzy bramki i nareszcie o jego grze można wypowiadać się w samych superlatywach..NARESZCIE !!!  Czekam jeszcze tylko na Filipa Wronę aż wróci z dalekiej podrózy i pokaże nam na co go stać a wiemy że stać go na wiele, co nie raz nam udowadniał...Trzeci muszkieter w ofensywie to Olek Zleliński strzelec czwartego gola dla nas rozegrał także bardzo dobry mecz..W defensywie Jacek Joński ,Bartek Pakuła oraz Miki Skorza także  bez zarzutu super mecz w ich wykonaniu.Paweł Paradowski oraz Janek Ryba bardzo dobre zmiany i wprowadzenie do gry trochę świeżości, wszystko zapowiadało się dobrze I tak po 45 minutach prowadziliśmy 4-0 ,co uważam było sporą niespodzianką...Jednak jak wiemy spotkanie trwa 60 minut...Ostatnie 15 minut to zwrot akcji ...Bardzo zmęczeni i przy braku koncentracji w niektórych akcjach tracimy 4 bramki i ostatecznie remuisujemy to spotkanie 4-4..No cóz taka jest młodzieżowa piłka..Nigdy nie wiesz co się bedzie działo aż do ostatniego gwizdka arbitra..ALE JUNAK JEDZIE DALEJ  !! Już w następną sobotę kolejny mecz z UKS Ołtarzew, gdzie nie urywam liczę na kolejne trzy punkty...Czy będą emocję? Nie przypominam sobie naszego występu bęz dodatkowych fajerwerków.i hustawki nastrojów dla naszych wiernych kibiców dla których wielkie podziekowania od chłopaków oraz trenera.

UKS JUNAK - UKS Żagle  4-4    Zieliński 1, Marcinowski x 3

ŚWIT Warszawa  - OLIMPIA Warszawa 4 - 11

1 WRKS Olimpia Warszawa 4 12 4 0 0 35:7
2 UKS Junak Warszawa 5 10 3 1 1 19:24
3 UKS ŻAGLE WARSZAWA 4 7 2 1 1 25:11
4 UKS Ołtarzew 2 3 1 0 1 10:8
5 GKP Targówek W-wa 4 3 1 0 3 14:28
6 GKS Świt Warszawa 5 0 0 0 5 11:36