Wygrana 6-5 z Uks Ołtarzew- rocznik 2007/08 ..W tym meczu było wszystko..

Nasza drużyna w miniony weekend rozpoczeła rozgrywki MZPN meczem na wyjeżdzie z UKS Ołtarzew....Przeciwnik komletnie dla nas nieznany dlatego nie wiedzieliśmy jaką siłą dysponują..Od pierwszych minut wyrazna przewaga naszego zespołu,.dużo fajnej gry, strzałow na bramkę ,naprawdę pierwsze piętnaście minut było w naszym wykonaniu na plus,brakowało oczywiście wykończenia,stworzyliśmy sobie tyle sytuacji że sam nie wiem dlaczego piłka nie znalazła drogi do bramki..Udało się nam tylko raz ,po ładnym strzale na prowadzenie wyprowadził nasz zespół debiutujący w naszej ekipie Olek Zieliński..Druga ćwiartka to już inny mecz,zmiany które dokonaliśmy miały dać swieży powiew  drużynie a dały coś zupełnie odwrotnego..Tracimy trzy bramki po błedach  w ustawieniu oraz po stratach indywidualnych,niestety kilku naszch zawodników słabo weszło w to spotkanie i po połowie spotkania przegrywamy 1- 3..Druga połowa spotkania potwierdziła że nasze Junaczki grają do końca..Dodam jeszcze że w międzyczasie straciliśmy 4  bramę i zrobiło się naprawdę nerwowo .W końcówce trzeciej kwarty srzelamy bramkę na 2-4 po pięknym  strzałe Flipa Wrony ,gonimy wynik a czas ucieka ...I pownie po jednej z kontr tracimy bramkę na 2-5..Pozostało ostatnie 15 minut gry,15 minut nadzieji na korzystny wynik ,gdy nagle chłopcy wracając z dalekiej podróży przycisneli na maksa i dali z siebie 110 procent .Ostatnia kwarta była  grą w naszym wykonaniu taka jaką chielibyśmy oglądać zawsze..Walka.nieustępliwość i złośc ale taka typowo piłkarska..w rezulacie strzelamy 4 bramki ,skuteczny nareszcie Filip Wrona oraz Olek Zieliński oraz Filip Deluga  i wygrywamy to spotkanie..Emocje były i na trybunach i na ławce trenerskiej..Nie ukrywam że ciśnienie miałem wysokie..A po spotkaniu czułem się tak jak to ja bym tam biegał przez 60 min..Podsumowując ...Były lepsze i gorsze momenty naszej gry..Mam nadzieję że tych drugich będzie coraz mniej ,Udana inauguracja z niemałymi. emocjami a za tydzień kolejne....

UKS OŁTARZEW - UKS JUNAK  5 - 6  br  WRONA x3 ,ZIELIŃSKI x2 oraz DELUGA 1

WKS OLIMIPA WARSZAWA - GKP TARGÓWEK 11 - 1