2009 po sparingu z KS Grom2008-reprezentacja 4-8

W dniu wczorajszym rozegralismy sparing z zespolem reprezentacji 2008 klubu KS GROM W-wa,wynik 4-8 to dla statystyk. Dziekujemy za mozliwosc zagrania trenerowi zespolu rywala,przypomne ze zagralismy w 7 -kach i 4 kwarty po 15 min. wiec tak jak bedziemy grac w lidze Mzpn sezon 2018/19 .....dla nas to super doswiadczenie i poczatek przygotowan do jesieni - FORZA2009! A teraz kilka slow o meczu:
Mecz wyrownany do polowy czwartej kwarty gdzie nawet prowadzilismy 4-3 jednak bledy w obronie i zmeczenie wplynely na wynik meczu. Niestety nasi obroncy byli za slabi fizycznie gdy przeciwnik wyszedl na nas grajac na granicy faulu ale taka jest pilka ,oni graja o jeden rok dluzej od nas i ta dominacja byla w koncowce widoczna. Nasza fizycznosc przyjdzie wkrotce a takie mecze nawet o rok ze starszymi juz nie beda zdominowane sila czy walka,bo bedzie liczyla sie gra pilka a w tym bylismy naprawde dobrym zespolem. Operowanie na tak duzym boisku w pustych sektorach z pilka lub bez wygladala pozytywnie,male gry na malych przestrzeniach tez,kratywnosc jednak byla dla mnie za mala....ha ha,musze jednak wyroznic naszego Szymka (napisze duzymi literami SZYMKA) bo zasluzyl na to byl naaaaaaajlepszym graczem Junaczkow2009!!!! BRAWOOOO!!!!
Byl to gracz z ktorego wszyscy powinni brac przyklad ,oprocz kilku niedokladnych podan na poczatku ,potem gral jak profesor......w obronie rewelka,czy na boku,czy na stoperze,az w koncu grajac w ataku sial zamet wsrod rywali,strzelajac bramke na 4-3 dla nas.....Szymus aby tak dalej,mam nadzieje ze ten mecz bedzie dla ciebie przeskokiem z gry z goraca glowa...do gracza z zimna i wyrachowana glowa - ktory da tyle druzynie w kazdym meczu ile dales NAM wczoraj - DZIEKI CHLOPAKU!
Musze tez pochwalic cala druzyne,bo grala naprawde z fizycznym rywalem a daliscie rade,choc niektorzy mogli wiecej dac druzynie bo wiemy na ile ich stac ale mam nadzieje ze wezma przyklad z Szymka w nastepnych meczach.....i tak Lelus,Kolodziej,Maciek,Adas Stefankowski i Stas juz bledow tylu nie zrobia bo wiemy ze przez nie przegrywamy takie mecze ktore powinnismy wygrac.....to oczywiscie do tych co po meczu plakali.....glowa do gory i gdy dojdzie do rewanzu ,udowodnijcie to na boisku a nie placzem poza nim Panowie. Ale brawo WAM za slowa po meczu do mnie "trenerze chcemy rewanzu!!!!.....oni faulowali a my nie chcielismy tak grac ale nastepnym razem pokopiemy ich tak jak oni nas ha ha ...."pilka to gra walki pamietajcie,a jezeli mowicie o kopaniu to lepiej kopac w nia i byc jak najdluzej w posiadaniu ,bo zapamietajcie maksyme ktora obowiazuje w pilce od zawsze " kopany jest ten wiecej i faulowany,ktory gra lepiej w pilke...." to niech bedzie odpowiedzia na wasze postulaty i mottem tego sparingu. Pokazliscie ile drzemie w WAS dobrej energii i uwierzcie gdy ja uporzadkujemy i bedziemy ja umiec uzywac w odpowiednim momencie to kazda porazka,bedzie tylko krokiem do jeszcze wiekszej pracy,wysilku aby juz nie powtorzyla sie,ale gdy nie uniesiecie jej ciezaru to niestety wszystko co jednego dnia daje radosc,drugiego dnia moze spowodowac lzy i smutek a wtedy nawet najlepsi stana sie szarymi i zwyczajnymi z ktorych nikt i nic juz wiecej nie wydobedzie. Dlatego takie mecze, bo one buduja a nie maja cofac nas w rozwoju,to takie mecze juz niedlugo beda tylko meczami a nie jak teraz wyrazem naszych slabosci,bo tych slabosci bedzie coraz mniej UWIERZCIE !!!
p.s slowa podziekowania za tak tlumne stawienie sie rodzicow na sparingu i kibicowanie NAM ,dzieeeekujemy RODZICE !!! pozdrawiam trener Marcin

2018-02-27