Można?............I miejsce Junaka 2007 w Nowym Dworze Mazowieckim..

Ciesze się, ze nareszcie tej grupie udało się coś ugrać.W końcu chłopcy pokazali że można grać z każdym ,oczywiście jeżeli spełnione zostaną pewne warunki..Pierwszy z nich to wiara w siebie,powtarzałem tyle razy że nie miejsce w tabeli czy pozycja w lidze jest wykładnikiem drużyny w danym  dniu tylko chęć odniesienia zwycięstwo poprzez wiarę w swoje umiejętności poparte warunkiem drugim ,czyli walką na boisku i dodatkowo mądrością gry a przede wszystkim  warunek trzeci słuchając podpowiedzi z ławki trenerskiej..Te trzy czynniki uważam zadecydowały o naszym nie ukrywam sporym sukcesie..Pokonaliśmy Marcovię ,Wicher Kobyłka, drużyny grające w drugiej lidze, nawiązaliśmy równorzędną walkę ze Switem Nowy Dwór Mazowieci  który także jest wyżej notowany niż my..Pierwszym spotkaniu przegranym 0-2 z Wichrem, gdzie grały naprawdę fajną piłkę dziewczyny kilka lat starsze od nas do smiechu nie było..Po tym meczu kilka padło słów prawdy ,może bolesnej dla niektórych jednak  sprawiły  że jak magiczną różdżką zespół wskoczył na własciwe tory..W bramce debiutant Jano Potega..rewelacja,jak na pierszy raz uważam ze bajka..Wybronił dwa karne z Marcovią które dały nam wejście do finału oprócz tego pewny, bez błędów..Jacek Joński, czy gra z tyłu czy gra z przodu pewny punkt drużyny super turniej..Miki Skorza po przespanym pierwszym meczu obudził się w nim demon walki ,nieustepliwości i skuteczności,super turniej,,Filip Deluga i Bartek Pakuła ,chociaż widać że lepiej czują się w ataku z tyłu także bez błędów także super turniej w ich wykonaniu..Alex Gałbasik i Bartek Szymański grali tyle ile  fabryka dała, pomagali drużynie tyle ile tylko mogli i także dzięki nim wygraliśmy ten turniej...Dziekuję rodzicom za doping ,szkoda bo mogło z nami jechać jeszcze parę osób,byłoby napewno głośniej na trybunach....ale i tak było..  FORZA JUNAK !!!

JUNAK -  WICHER KOBYŁKA II   0-2

JUNAK -  CWKS LEGIA    3-0  Jośki,Skorza x2