2009...po zajeciach FERYJNYCH 2018

Rocznik 2009 w tym roku pracowal przez tydzien na tzw.zajeciach z pilka.....to co wypracowalismy przez ten tydzien na pewno nie umknie naszym glowom i cialom....bo ZROBILISMY naprawde kawal roboty ,a ja jestem DUMNY Z WAS ZE WYTRZYMALISCIE...DO KONCA-WYJADAKI 2009!!!
Zajecia poranne na super duzej sali,potem odnowa w basenie,obiad i zajecia pod balonem.....uwierzcie malo ktore kluby tak podchodza do treningow w waszej kategorii wiekowej. Ja nastawilem sie glownie na pilke.....i bede oczekiwal teraz plonow tej ciezkiej pracy,a wiem co robilismy i co zrobilismy.... nie wszystko wszyscy do konca opanowali,ale zawsze tak bedzie ze ktos bedzie odstawal....jednak to tylko ma GO motywowac do jeszcze wiekszego wysilku i pracy na SOBA i wspolpracy z druzyna i trenerem - PAMIETAJCIE!
"trener i zawodnik - obaj chca wygrywac,a zeby to sie udalo,musza caly czas szukac odpowiednich metod,aby zwiekszyc swoje szanse" a MY tu szukalismy i od tego sa takie zajecia ,w sporcie brak treningow to brak wynikow - wiec jestem bardzo zadowolony z ilosci jak i jakosci waszego podejscia do nich - BRAWOOOO!!!
Nasze pogaduchy o higienie osobistej.. (dentyscie ha ha..),odzywianiu ,mam nadzieje ze tez przyniosa efekty, kwestia mentalna jest bardzo wazna dla kazdego sportowca bo co z jego umiejetnosci jezeli glowa bedzie gdzie indziej.....wirtualnych graczy nie chce ,chce graczy ktorzy zyja tym co robia i chca sie...rozwijac i tylko dla takich jest miejsce w tej druzynie,juz o tym wiecie,bo nie jednostka sila Junaczkow2009 a DRUZYNA....!!!!
Na analizy przyjdzie czas ,jednak juz wiem ze ten tydzien dal tej druzynie nowa jakosc....w czym hmmmm nie powiem teraz,bo przeciwnicy beda to czytali....ha ha ale uwierzcie ze na pewno - ZOBACZYCIE - czego brakowalo ostatnio a teraz juz bedzie to widac,ale tez musicie pamietac ze nigdy nie wyplemimy bledow i one zawsze beda NAM towarzyszyc ale zrobimy wszystko aby bylo ich jak "NAJMNIEJ" to nasza filozofia,moja filozofia ktora wam przekazuje bo tak jak juz kiedys pisalem - to wy jestescie trescia tej ksiazki a ja tylko wstawiam litery i pomagam w tym aby byla zrozumiala i fascynowala tych co w niej biora udzial ale i tych co ja czytaja....rodzicow-kibicow!
Tak wiec tydzien byl pracowity i napiety ,moge tylko zdradzic ze juz wkrotce oprocz tego co ja zanotowalem i zostawilem do analizy ,pomoze NAM rocznikowi 2009 ,analiza gps-owa ,rozmowy trwaja ale tam juz nie bedzie obijania sie np.na tzw.dluuuuugie siusiu,bo urzadzenie pomoze trenerowi w ksztaltowaniu modelu kazdego gracza......i kazda udawana przerwa bedzie przerwa ktora oslabi zawodnika a nie go wzmocni na tle innych.....wiec dla jednych bedzie to motywacja a dla innych ukazanie swych dominujacych cech i ukaze dalszy kierunek pracy nad soba.
Na koniec slowa PODZIEKOWANIA dla tych co pomagali w tym przedsiewzieciu:
Trener Grzegorz Kozik bo to on ze mna to wymyslil, pani prezes klubu Ewie Marcinowskiej za kontakty z osobami i pomoc w organizacji,asystentowi Mackowi,trenerom bramkarzy Lukaszowi i Przemkowi,firmie transportowej i kierowcom ktorzy nas wozili,dwom Osir-om ,z Targowka i Pragi Pln.,szkole SP 114 ,panu Rafalowi ktory NAS zywil,ratownikom na basenie za opieke,babci i dziadkowi Matyldy za :suszenie wlosow:Iwonce Dziubinskiej za zdjecia i pomoc w nalewaniu zupy i krojeniu kotletow dzieciom ha ha-0golnie wszystkim bez ktorych to by sie nie udalo a uwierzcie ze bylo ich jeszcze wielu, wiec projekt o nazwie JUNAK Z PILKA w ferie 2018 uwazam za BARDZO UDANY i pod wzledem opieki nad dziecmi ale co najwazniejsze NAUKI GRY W PILKE i wszystkiego co z tym zwiazane!!!
DZIEKUUUUUUJEEEEEEEEEEE trener Marcin
p.s a na koniec kilka slow do rodzicow. Ja i wasze dzieci wsiedlismy do auta i jedziemy razem ku pewnemu celowi,tak jak napisalem ostatnio,ze nie odbijamy sie o krawezniki....na razie i nie zmieniajcie tego WY....bo robicie tylko szkode DZIECIAKOM a naprawde jest to zaje...fajna paka,latwo jest popsuc ale trudniej zbudowac PAMIETAJCIE! WY natomiast tez musicie do niego wsiasc mam nadzieje ze tak bedzie bo jak nie to lepiej sie zatrzymac i ....wysiasc
Kazde auto ma 4 kola ale gdy jedno z kol sie psuje to auto spowalnia,gdy drugie kolo sie psuje to zaczyna odbijac sie o tzw.krawezniki a jak trzecie i czwarte sie psuje to - auto staje.....wtedy z reguly ,prowadzacy najpierw "NAPRAWIA" ,stara sie naprawic to co sie popsulo,ale zawsze mozna tez rowniez "WYMIENIC" na nowe....ale to ostatecznosc- pamietajcie.
Nasze auto 2009 jedzie do celu...obranego celu ale kazdy gwozdz ktory przebija nam tzw.opone powoduje emocje ,niepozadane emocje ktorych nie powinno byc,ja MY te gwozdzie musimy usunac,wiec najpierw wy badzcie wulkanizatorami a gdy juz nie bedzie mozliwosci aby naprawic tzw.gume po prostu trzeba ja wyrzucic......"kola albo sie wymienia albo naprawia....ja bym zaczal od naprawy a wymienic zawsze mozna" niech to bedzie mottem tego co odbylo sie na ostatnim spotkaniu z WAMI .
A teraz kilka slow do WSZYSTKICH a szczegolnie zawodnikow2009

2018-01-22