2009-III miejsce i VI miejsce w ZINA CUP2017

W dniu wczorajszym zagralismy w turnieju AP ZINA CUP2017 ,Junak2009 wystawil dwie druzyny Junaczki I zajely 6 miejsce a Junaczki II zajely 3 miejsce BRAWOOO!!!

Turniej byl kolejnym doswiadczeniem dla naszego zespolu i dal wiele materialu szkoleniowego dla mnie jako trenera. Nasze zespoly zagraly w eksperymentalnych zestawieniach,tylko po to aby ukazac tym co juz uwazaja ze moga duzo i umieja .....ze jednak sila jest w druzynie a nie w jednostkach....a tym co jeszcze malo sie nauczyli ,ile musza jeszcze sie NAUCZYC....!
Jestem i tak bardzo zadowolony z wynikow obydwu teamow....bo widac ze nie odstajecie bardzo od druzyn nawet gdy zamieszamy w nich. Bylem bardzo spokojny tego dnia bo taki przeglad druzyny da mi wiele spostrzezen do analizy wielu z WAS i za kazdym razem gdy bede chcial to zrobic ,bedziemy grac druzynami ktore byc moze juz nigdy w takim zestawieniu nie zagraja.....ale to moje przemyslenia i moja decyzja i sa spowodowane celem do ktorego droga jest daleka ale.....juz na nia weszlismy i jedziemy po niej ....najwazniejsze ze nie odbijamy sie od kraweznikow ha ha ........cel jest, wiec do przodu Panowie i Panie.
A teraz kilka slow o samym turnieju:
Turniej byl turniejem bardzo ciasnych wynikow,mowiac krotko. Same mecze cwiercfinalowe i polfinalowe to festiwal rzutow karnych......nasz Junaczek I tez odpadl po takim meczu....a szkoda,z kolei Junak II przegral polfinal z pozniejszym zwyciezca turnieju Uks Jastrzebiem Glowaczow 0-1 wiec i wyniki meczow rozstrzygnietych w regulaminowym czasie byly minimalne. Ukazalo to naprawde dobry poziom druzyn ,a tylko tak mozemy podniesc swoje umiejetnosci,grajac z dobrymi druzynami.
Musze napisac o pewnej sytuacji do ktorej doszlo podczas turnieju,bowiem w naszym Junaczku II na bramce stanal Macius Godziebiewski,chlopak ktory po raz pierwszy zalozyl rekawice na turnieju i zrobil FUROREEEEEEEE!!! Bronil super,jego zachowanie rewelka,komunikacja z trenerem jak stary...wyjadak boiskowy ha ha,pewny w bramce ale i poza nia....gral nawet w polu,jako libero,stoper,forstoper....bylo WSZYSTKO ja bylem pod wrazeniem ale nie tylko JA ,Maciek zdobyl statuetke bramkarza TURNIEJU!!! p.s tylko jedna wpadka....ha ha wiemy ktora
Brawo Maciek dales duzo druzynie a o to gramy i tego sie uczymy a mi trenerowi usmiech na ustach bo takie turnieje i takie roszady daja mi nowe mozliwosci a to tylko na plus naszej EKIPIE2009!!!
Dzieki Maciek byles wielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s Slowa podziekowania jaaaaaaaaaaaaaak zawsze naszym super rodzicom,jestescie rowniez kapitalna - druzyna! Organizatorowi p.Grzesiowi z AP Zina,Grzegorz dzieki za zaproszenie i czekamy na nastepne...ale tylko jak beda tak dobre druzyny .....
A ode mnie na koniec kilka slow,bo zaczynamy ferie. Pracujcie podczas tych dwoch tygodnii jak najwiecej nad sila,motoryka i dynamika....pilka zajmiemy sie po feriach,zycze WAM udanego wypoczynku Junaczki 2009!!!
"przy odpowiednim wysilku i motywacji to co wydawalo sie niemozliwe wczoraj,dzis moze stac sie rzecywistoscia...nie osiagniecie tego co chcecie,osiagniecie to co wypracujecie"-pamietajcie FORZA2009

2018-01-14