III Miejsce na turnieju w Łochowie - rocznik 2008

W zeszłą sobotę UKS JUNAK rocznik 2008 gościł w Łochowie na turnieju halowym..Dwie grupy po pięć zespołów i przede wszystkim możliwośc zagrania i porównania umijętności z zespołami z którymi nie mamy okazji grać na co dzień..Uważam że poziom turnieju był naprawdę wysoki a gra zespołów z Garwolina,Sokołowa Podlaskiego,Mińska Mazowieckiego czy Wyszkowa mogła się naprawdę podobać.Do turnieju zgłosiliśmy dwa zespoły tak aby także chłopcy z grupy D II  t6akze poczuli smak rywalizacji ..Zaczniemy od grupy D II..Uważam że chłopcy pokazali sie z niezłej strony ,Krzyś ,Franek, Filip a także debiutanci Bartek w bramce ,Tymek,Antek, nie zajęli na  turnieju może medalowych pozycji jednak porażka 0-2 z póżniejszym zwycięzca turnieju drużyną z Sokołowa a także porażki jedną bramką z AP Ostrów Maz.czy Bobrem Tłuszcz na pewno ujmy nie przynoszą..Uważam że chłopcy pokazali tyle na ile ich w tej chwili stać a doświadczenie które zdobywają biorąc udział z zawodach zaprocentuje już niedługo..Junak I to chłopcy zaprawieni juz w wielu turniejach,Szymek,Filip ,Adrian,Piotruś to juz starzy wyjadacze... W grupie pierwszej zagrał także  Stefan oraz  Pawełnasz nowy nabytek który fajnie wkomponował się w zespół i pokazując  nam naprawdę nietuzinkowe umiejętnoći coraz pewniej czuje się w nowym otoczeniu..Nie zapominamy oSzymku z rocznika 2009..Rewelacyjny dzieciak..udzerzenie ,walka i poswiecenie na boisku to jego  znak firmowy..W grupie zagraliśmy kolejno z z gospodarzami z Łochowa gdzie wygrywamy 1-0 po bramce Filipa ,Bugiem Wyszków 1-0 bramka Paweł,Bobrem Tłuszcz 1-0 bramka Pawła oraz AP Champions Mińks Maz.4-0 bramki  Stefan,Filipx2 Szymek M. i z kompletem punków zajmujemy I miejsce w grupie .Przed nami półfinały gdzie oprócz Nas zagrały drużyn Progresu Garwolin,Bobra Tłuszcz  oraz AP Sokołów Pdlaski..My trafiamy na mocną ekipę Progresu..Od pierwszej minuty walka o każdą piłkę,akcje przenosiły się momentalnie spod jednej bramki pod drugą ,emocje ogromne, jak zawsze zreszta na tym etapie rozgrywek i kiedy powoli szykowaliśmy się do wyboru naszych strzelców przy rzutach karnych w ostatniej akcji meczu zawodnicy Progresu oddają strzał na naszą bramkę a piłka razem z końcową syreną znalazła drogę do naszej bramki..Przegrywamy 0-1 po naprawdę fajnym meczu ,oczywiście pojawiły się łzy i piłkarska złośc jednak tak jak często powtarzam czasami potrzeba jeszcze troszkę szczęcia aby odnieść każdy sukces..Nie raz pamiętam jak i naszej drużynie ono sprzyjało i czasem to My cieszyliśmy się  z łaskawej opaczności losu..Tego dnia jednak było inaczej..Pozostał nam mecz o III miejsce w turnieju a naszym przeciwnikiem była ekipa Bugu Wyszków,drużyna z którą graliśmy po raz drugi tego dnia .Mecz o III zakończył się remisem 0-0 i o wygranej decydowały karne..Strach w oczach naszych chłopców był bardzo widoczny....jednak niepotrzrebnie ponieważ Piotrek,Szymek oraz Filip pewnie pokonali bramkarza dając naszej drużynie upagnione III miejsce w turnieju..Oczywiście nie było by tego sukcesu gdyby nie wspaniała gra Adriana w bramce..Adi naprawdę wzniósł się na wyzyny i jednogłośnie wybrany został przez organizatorów najlepszym bramkarzem turnieju...BRAWO ADI !! Wielkie gratulację dla Ciebie oraz całej drużyny.pokazaliście dzisiaj naprawdę kawałek piłki ...Przed Nami kolejny turniej PSF Cup..prezentując taką formę jak dzisiaj jestem spokojny i myślę że postaramy się sprawić kolejną niespodziankę i troszkę namieszać przy Ossowskiego.........

2017-12-11