Jest moc !! - rocznik 2008 I miejsce w turnieju halowym PSF CUP

Kolejny badrzo udany występ naszych Junaków 2008 !! Na turnieju organizowanym przez PSF zajeliśmy bezapelacyjnie I miejsce zdobywając komplet 21 puntów, bramki   27 - 0 ! W myśl zasady "gra się tak jak przeciwnik pozwala" nasza ekipa pozwoliła sobie na wręcz koncerową grę, która co bardzo miłe została dostrzeżona przez trenerów oraz kibiców naszych rywali.Są takie mecze gdzie nie wszystko nam wychodzi,czasem nie mamy pełnego składu ,czasem brakuje szcześcia jednak tym razem skład był a  odrobina szczęścia nie była potrzebna ponieważ wychodziło nam wszystko !!.Cała drużyna zasługuje na wyróżnienie !!.W bramce Adrian  Flaszka nie miał akurat wiele pracy dzięki fenomenalnej pracy naszych zawodników grających w obronie którymi drygował profesor  Filip Kowalik ..Brawo Filip kapitalne zawody  !! Na bokach także bez zarzutu Piotrek Kuropatwa  bez błędu a w odbiorze piłki perfekcyjny tego dnia oraz Franio Dawidek   (1 bramka) od którego rywale odbijali się jak od ściany oraz rotacyjnie grający na prawie każdej pozycji Paweł Paradowski  (3 bramki).chłopcy byli tego dnia nie do przejścia !!  W przodzie trójka zawodników Krzyś Turemka  (5 bramek),Flip Wrona  (10 bramek) oraz Szymek Marcinowski  (8 bramek) praktycznie jak walec drogowy burzyli formację obronną rywala ..Jednak nie tylko bramki tych zawodników cieszą a przede wszystkim współpraca na boisku..W sytuacjach podbramkowych nie było egoizmu tylko współpraca i to dla mnie jest najwiekszy plus tego turnieju..Dodam jeszcze że nagrodami indywidualnymi w turnieju podzielili się Wrona Filip - król strzelców oraz Szymon Marcinowski - najlepszy zawodnik turnieju GRATULACJE !! Do tej grupy dałbym jeszcze Adriana Flaszkę - 0 wpuszczonych goli w całym turnieju oraz  Filipa Kowalika który swoją postawą  na boisku  potwierdził jaki potencjał  w nim drzemie .. W turnieju tym wystawiliśmy także drugą drużynę która składała się w stu procentach  z chłopców trenujących wgrupie D II..Kilku debuitantów ,kilku bardziej doświadczonych zawoników miało za zadanie pokazac swoje umiejętności ale przede wszystkim dobrze się bawić..Porażki jedną bamką w wyżej notowanymi rywalami Legią czy PSF I ,remis  0-0 z Fa Michałowice oraz wygrana 1-0 po pieknej bramce Tymka Szymańskiego z PSF II dały w końcowym rozrachunku  szóste miejsce w turnieju..W grupie D II zagrali Munio Bartek,Stefan Zarzecki  (najlepszy zawodnik D II) ,Antek Mazurek,Burczyńki Kacper,Szymański Tymek,Figat Maciek oraz Mateusz Musiatewicz..Wszystkim zawodnikom gratuluję postawy ,grupie Junaka II w szczególności  !!

Wyniki Junaka 2008 I

Junak I- PSF I    1-0  Szymek