Halinów zdobyty !! I Miejsce rocznika w halowym turnieju rocznika 2008 !!

Po rak kolejny Junak 2008 na pudle w  halowym turnieju organizowanym w podwarszawskim Halinowie na którym gosciło 13 drużyn ...Tak jak na wcześniejszych turniejach  mieliśmy nadzieję na wysokie miejsce,sami sobie podwyższyliśmy poprzeczkę i teraz juz nie możemy zejść z pewnego poziomu..A tak serio jak na kążdym turnieju jest kilka drużyn które prezentują naprawde fajny poziom i tak właśnie było w Halinowie, dlatego kolejny nasz sukces bardzo  cieszy..W grupie przeszliśmy jak burza..Pięć spotkań i same wygrane bramki 12-2 To też wiele mówi..Gra sprawiała nam dużo radości ,nikt nie pałował przed siebie tylko spokojnie budowaliśmy każdą akcję od tyłu.zdarzały się błędy co jest rzeczą normalną ,np bramka samobójcza ale co tam jeżeli w ciągu 10 min gry my jesteśmy przy piłce jakieś 7 min..Naprawdę jestem bardzo zadowolony z naszej gry,z wyniku też ale z gry najbardziej..Indywidualnie napewno wyróżnił się Adrian Flaszka  na bramce..Bronił karne,strzelał karne za swoją kapitalną postawę wybrany został najlepszym bramkarzem turnieju..BRAWO ADI !! W przodzie Filip Wrona  7 bramek oraz Szymon Marcinowski 8 bramek..Cóż można napisać...To była egzekucja w ich wykonaniu..Oczywiście nasza gra w defensywie także napawa optymizmem..Filip Kowalik ,Piotrek Kuropatwa ,Krzyś Turemka  i Franio Dawidek  zagrali wręcz wybornie i im także zawdzięczamy ten wielki sukces..Po fazie grupowej mecz ćwierćfinałowy z gospodarzami ,wynik 0-0 przewidywał karne które rostzrygnęliśmy na swoją korzyść w dramatycznych okolicznościach ponieważ swojej próby nie wykorzystali kolejno Szymek,Franek,Piotrek oraz Filip K..Jednak od czego mamy Adriana w bramce.po kolei obronił cztery karne a w decydującym momencie strzelił bramkę dającą nam awans..Także nerwy były i tak jak wcześniej pisałem czasem drużyna musi mieć troszeczkę szczęścia ..Półfinał także kończy się remisem i ponownie karne,tym razem ponownie Adrian Flaszka oraz Filip Wrona załatwiają sprawe i jesteśmy w finale gdzie czekał na nas AP Chamion Mińsk Mazowiecki który tak jak my nie przegrał żadnego meczu w tym turnieju..Pojedynek gigantów był jednak jednostronnym widowiskiem ,pokonujemy pewnie rywala 3-0  i to my wracamy do domu z pucharem..FORZA JUNAK !!!!

Junak - Mazovia Grodzisk 2-0    Filip Wrona ,Szymek Marcinowski

Junak -   Zwar Międzylesie   2-0   Filip Wrona x2

Junak - Warszawska Akademia Futbolu   4-0  Filip Wrona x2 , Szymek Marcinowski x2

Junak -  Football Talents    3-1  Krzyś Turemka,Filip Wrona ,Szymek Marcinowski