Junak rocznik 2008 rozdawał karty w Tłuszczu - I miesce !!! BRAWO Panowie !!

Po raz kolejny nasz Junaczek 2008 okazał się bezkonkurencyjny i niepokonany..Udając sie do Tłuszcza wiedzieliśmy że będzie to turniej o najwyższym poziomie sportowym  spośród wszystkich dotychczasowych rozerganych tej zimy..Takie dzrużyny jak Marcovia,Huragan Wołomin AP Sokołów czy gospodarze drużyna Bobra na pewno to potwierdziły..W turnieju udział wzięło 16 drużyn i może poza wymiarem czasowym (zdecydowanie za długi turniej 9-19...?) organizacyjnie nasi znajomi z Tłuszcza spisali się na piątkę..Na szóstkę natamiast spisali się nasi chłopcy..Grając na duże bramki straciliśmy w całym turnieju tylko jedą bramkę,czy to  przypadek, szczęście ? Jak mawiał Kazimierz Górski " Jak się szczęście zaczyna powtarzać to już to nie jest szczęscie" Myślę że po raz kolejny pokazaliśmy kawałek piłki..Nasza gra w defensywie wręcz idealna,Piotrek, Franio i Szymek byli zawodnikami nie do przejścia dodam ze jedyną bramkę straciliśmy po perfekcyjnym uderzeniu z wolnego praktycznie nie do obrony przez Adriana..Do tego nasz bramkarz Adrian Flaszka ponownie wybrany został najlepszym bramkarzem turnieju z czym się absolutnie zgadzam !!! BRAWO ADRIAN !!,Mając takich chłopców w defensywie i bramkarza,którzy co mnie cieszy najbardziej nie mają problemu ze zrozumieniem moich podpowiedzi i uwag w trakcie i po meczu ,możemy spokojnie patrzeć w przyszłość.Nie przypominam sobie żebyśmy stracili chociaż jedną piłkę przez błąd indywidualny, piszę o tym ponieważ różnie z tym bywało i czasem pomimo dobrej gry traciliśmy bezsensowne bramki tak naprawde na własną prośbe..W ofensywie człowiek orkiestra" Filip Wrona ,król strzelców turnieju !!..Nie ma znaczenia czy gra z tyłu czy z przodu katuje bramkarzy niemiłosiernie..Lewa noga ,prawa noga ,proszę bardzo co Państwo sobie życzą..Bramka w finale na 2-0 ,zejście do srodka i strzał z prawie połowy boiska, lewą nogą z rotacją uważam za jeden najładniejszych goli jakie ostatnio widziałem na halowych turniejach..Brawo Filip nie dośc że jesteś egzekutorem to jeszcze zacząłeś grać "zespołowo" i to jest twój największy plus..Partnerem Filipa tym razem był Paweł Paradowski ,który także zostawił kawał zdrowia na boisku ,wykonał dobrą robotę i na zmianę z Krzysiem ,Stefanem i Mateuszem nękająć przeciwników z kazdą minutą przybliżali nas do tego wielkiego sukcesu..Indywidualnie do oceny pozostał nam Piotrek oraz Szymek..Zaczniemy od Piotrka Kuropatwy..Najlepszy występ tej zimy !!! To co zrobiłeś w finale z 11 z Sokołowa ,który został jednogłośnie i zasłużenie najlepszym piłkarzem turnieju było wręcz "profesorskie"Jeżeli dobrze pamiętam miał cztery razy piłkę przy nodze i to wszystko, resztę załatwiłeś Ty ,czując twój oddech na plecach przez cały mecz  nie zrobił praktycznie nic a umiejętności ma naprawdę niemałe ..Brawo Piotrek !!  No i Szymon nam został..Zawodnik uniwersalny jak mało kto,bezbłędny z tyłu,lokomotywa która fantastycznie napędzacały  zespół ,jest z przodu z tyłu i na bokach,jest wszedzie ,bardzo udany występ Szymka..Bardzo udany występ całej drużyny !! Dziekuję za doping rodzicom i czekamy na koleje spotkania naszej drużyny ! To był piękny dzień............

JUNAK - MARCOVIA II   1-0  br.  FILIP WRONA

JUNAK - HURAGAN WOŁOMIN   1-0   br  SZYMON MARCINOWSKI