2009-II miejsce w Nowym Dworze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzis rocznik 2009 zagral w turnieju w Nowym Dworze Maz.,nasza druzyna zajela II miejsce -GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teraz cos dla statystykow-w turnieju jedna porazka z pozniejszym zwyciezca (1-2 ze Switem) wiec SZKODA....ha ha....a teraz wiecej o samym turnieju:
Nasz zespol zagral super zawody,bylismy naprawde zespolem ktory rozdawal karty i pokazywal jak gramy w pilke...... Wiele bylo plusow ,gra na utrzymanie najlepsza na turnieju,byly rowniez bledy ale one beda zawsze i ciezko bedzie je wyeliminowac na zawsze-wiec glowa do gory PANOWIE!!! Gralismy z naprawde dobrymi zespolami,ale tylko tak mozemy podnosic swoje umiejetnosci i je porownywac na tle innych druzyn,nasz FILIP DZIUBEK-DZIUBINSKI -krol strzelcow,brawoooo Filip!!!
Jestem dumny z waszej postawy,JUNAK2009 to juz niedlugo brand ktory bedzie napedzal w W-wie i okolicach opinie o dobrej druzynie i dobrym uczeniu innych dzieci w naszym klubie-wiec FORZA 2009!!!
Ten turniej ukazal ze dazymy do ambitnych celow,bo tak trzeba,to one maja NAS motywowac do tego aby na treningach,a potem na meczach dawac z siebie wszystko w konsekwencji bedziecie w stanie osiagnac wiecej,bo wymagania wasze od samych siebie beda wieksze ale osiagniecie to tylko przez ciezka prace....bez niej nic nie bedzie w sporcie czy w zyciu. I jezeli wam cos mowie w szatni,a zawsze mam cos do powiedzenia-to mowie WAM to po to zeby WAS zdopingowac do jeszcze wiekszego wysilku i zaangazowania,do tego co robicie,bo gracie jako druzyna a nie jako indywidualnosci a przez nie nieraz wynik sportowy jest ROZNY......bo nie sila w jednostce a w DRUZYNIE. Pamietajcie ze musze WAM wytykac bledy,krytykowac,bo krytyka jest wazna rzecza bo jak nauczymy sie o niej rozmawiac to nauczymy sie czerpac z NIEJ korzysci i bedzie NAM latwiej potem w trudnych sytuacjach na boisku. Impuls ktory WAM przekazuje pojawia sie przed meczami ale i w trakcie ich,musicie go jak najszybciej zrozumiec a ja jestem tym ktory ma WAM w tym pomoc..... potem oszlifowac i wdrozyc swoja postawa na boisku. Wiele wam mowie o pilce,pilkarskim zyciu,zachowaniu tylko po to aby spowodowac u WAS tzw.GLOD PILKARSKI,ktory jest kazdemu zawodnikowi potrzebny,jak KWIATU WODA-zeby zyl ....i mogl ZAKWITNAC,ABY GO PODZIWIAC - A JA WAS dzis PODZIWIALEM i nie tylko JA ale i INNI i za to WAM -DZIEKUJE MOJE WYJADAKI!!!!
A na koniec musze napisac kilka slow ktore uslyszelismy na koniec turnieju od spikera zawodow: GDY nasza druzyna odbierala medale i puchar za II miejsce,uslyszelismy z glosnikow takie slowa;
A teraz druzyna ktora zajela II miejsce,jest to druzyna UKS JUNAK WARSZAWA ,druzyna ktora pokazala jak gra w pilke wyglada i w tym roczniku to EKSTAKLASA.......!!!! - DZIEKUJEMY ,rowniez nasi kibice otrzymali wiele cieplych slow o kibicowaniu NAM a co najdziwniejsze,kibice naszych przyjaciol zaaa miedzy Dolcanu Zabki rowniez mieli w tym udzial.......bo w pewnym momencie na trybunach bylo tylko glosno o JUNACZKACH2009!!!! A okrzyk ...kto najlepiej w pilke gra JUNAK,JUNAK Warszawa to slowa od kibicow innych druzyn.....DZIEKUJEMY!!!
P.S chce wiecej i wiecej........PANOWIE ale tylko osiagniemy to RAZEM !!!!
JEDEN ZA WSZYSTKICH,WSZYSCY ZA JEDNEGO......trener Marcin z pozdrowieniami i GRATULACJAMI !!!!

2018-01-07