2009 II miejsce w Włochy CUP 2017!!!

Wczoraj zagralismy w turnieju Wlochy Cup 2017 zajelismy II miejsce przegrywajac w finale z Dolcanem Zabki w karnych wynik meczu w regulaminowym czasie to 1-1 ........
GRATUUUUUUULACJE WYJADAKI 2009 !!! zagralismy naprawde dobre zawody ,jestem z was dumny ale oczekuje i chce wiecej.........ha ha
Teraz kilka slow o samym turnieju. Dziekujemy za zaproszenie trenerom z Okecia,turniej jak zwykle zorganizowany super,dlatego tez lubimy do was przyjezdzac panowie-tak wiec czekamy na nastepne  zaproszenia. Gralismy w bardzo silnej grupie zespoly Dolcanu,RKS Okecie i Swit N.D.Mazowiecki postawily wysoko nam poprzeczke ale .....dalismy rade. W grupie 4 zwyciestwa,remis i porazka....tak bylo w grupie ale musze przyznac ze do konca turnieju i grania tej grupy 3 zespoly nie byly pewne awansu-wiec emocje........a bylo ich co nie miara!!!
Poczatek naszego grania byl ....slaby,no coz byc moze to system 4+1 dal nam te problemy,duza hala bo nie trenujemy w takich warunkach,ale od tego jestesmy zeby szybko reagowac na sytuacje ktora nas spotyka. Junaczki 2009 szybko zareagowaly na te zmiany i to JAK!!! Po trzecim meczu Junak dal koncert grania,wszystko juz wychodzilo,utrzymanie przy pilce,kreowanie gry i stwarzanie sytuacji...to dalo ten koncert. Wszyscy nam gratulowali grania w pilke....a po to tu przyjechalismy. Niby pracujemy dla siebie ale nasza praca tez ma pokazywac innym jak sie uczymy i czy idziemy w przod czy stoimy w miejscu. Ale tutaj poszlismy a polfinal a potem final daje odczucie wszystkim ze praca jest wykonana dobrze a nawet bardzo dobrze.....ale ja chce perfekcji i do tego bedziemy dazyc- wiec nie bedzie latwo panowie ha ha.
Po porazce i remisie byl problem z motywacja ale nasza druzyna w kacie sali zebrana znalazla lekarstwo na ta chorobe - bo motywacja to nie same checi do osiagniecia czegos wielkiego dla kazdego z nas ,ale przede wszystkim dzialanie ,jest to dazenie do celu (tu byla pierwsza czworka turniejowa) i pomimo napotkanych trudnosci jakie nas dosiegly ,wyszlismy na prosta i pokazalismy co umiemy i za to szacun dla WAS!!! Jak nauczymy sie radzenia sobie w takich sytuacjach to nawet najwieksze wyzwanie np. gra z mocnym rywalem nie zrobi na was zadnego wrazenia,bedzie kolejnym meczem,meczem z przeciwnikiem z ktorym trzeba grac i MOZNA WYGRAC A NA PEWNO POWALCZYC i musicie pamietac ze wygrac mozna z kazdym !!!
Przezwyciezacie swoje slabosci i ograniczenia takimi turniejami. Najlepsi zawodnicy sa swiadomi swoich slabosci ale pracuja nad nimi i je niweluja w jak najwiekszym stopniu,a potem potrafia sobie z nimi poradzic na boisku i poza nim. Tak rodza sie wielcy,wielcy sportowcy ale i zwykli ludzie ,a ja pomoge wam w tym dazeniu i zrobie wiele aby dac wam sile i pokazac swiatelko w tunelu tak jak wczoraj ....lezac z moimi zawodnikami na boisku i rozkminiac o roznych rzeczach ale konczac kazdy dialog motywacja do dalszej gry. Wyszlo super byla krytyka ale i pochwaly bo o to chodzi ,zeby umiec rozmawiac o wszystkim jezeli chcemy byc razem- ja ,wy tworzymy MY.......jak najdluzej panowie!!!
Pilka jest dla ludzi ktorzy musza dac jakosc fizyczna na boisku ale i madrosc pilkarska a ta bierze sie z naszych glow,tam wszystko sie zaczyna i konczy.
Tak wiec podsumowujac niedziele to Junak odwalil kawal dobrej roboty a wasza gra porwala trybuny!!! I nie tylko NASZYCH RODZICOW-KIBICOW KTORZY ZNOW BYLI SUPER FANAMI I ULTRASAMI ha ha, ALE TEZ INNYCH!!! To daje mi tzw.kopa do pracy z wami i jest najwieksza nagroda bo to co robimy ma sens a tylko wtedy praca daje radosc i motywacje do rozwoju ,napedza wszystkich a tak rodza sie druzyny- MY juz ja mamy a teraz tylko ja utrzymajmy. "czas ktory poswiecamy jest bardzo wazny i mimo przeciwnosci losu daje drugiej stronie poczucie jej wartosci i informacje ze nam zalezy" te slowa sa ode mnie ale i mysle ze wroca do mnie od was -JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!!!
P.S Dziekuje za turniej wszystkim ,drugie miejsce -super gra-no i zawodnik turnieju a zostal nim nasz DZIUBDZIUS brawooooo Filip tak trzymaj,jest moc wiec idziemy dalej a JUNAK2009 powoli kreuje swoj pi-ar w Warszawie i okolicach ,a marzeniem moim jest fakt  ze nasz klub bedzie wkrotce rozpoznawalny a inni beda z szacunkiem o nim sie wypowiadac. Musze rowniez podziekowac naszym rywalom zza miedzy - kibicom Dolcanu Zabki za cieple slowa o nas ,kibicowanie i oklaski ,jestescie zaje......fajnymi kibicami bo nie tylko kibicujecie swojemu klubowi ale umiecie docenic tez innych - DZIEKUJE W IMIENIU JUNAKA 2009!!!
wyniki:
junak-dolcan 0-3
junak-rks okecie 2-1
junak-ap minsk maz. 2-0
junak-swit n.d.maz I 1-1
junak-swit n.d.maz II 2-0
junak-ks warka 5-0
polfinal
junak-okecie 2014 2-0
final
JUNAK-DOLCAN 1-1 (karne 0-2)

2017-12-11