Cenne trzy punkty z Goolem Wołomin w naszych rękach !! Rocznik 2007/08

Dla nas był to mecz za 6 punktów, rywal z Wołomina po tym spotkaniu został przez nas połknięty w tabeli i przy korzystnych wynikach w końcówce ligi myslę że spokojnie utrzymamy sie na tym poziomie. Potrzebowalismy tych punktów jak tlenu,po wczesniejszych porażkach w końcu  nadszedł czas na zmiany w ustawieniu i poszukiwaniu innych rozwiązań. Na początek zawodnicy grający do tej pory z tyłu zagrali z przodu, natomiast napastnicy zagrali z obronie,w końcu daliśmy szanse na pokazanie swoich mozliwości ofensywnych Jackowi ,Mikiemu czy troszkę mniej grającemy Janowi .Wynik końcowy 4-2 dla nas po emocjonującym spotkaniu na pewno dał trenerowi sporo do myślenia ponieważ kilku zawodników na nowej pozycji pokazało się z bardzo dobrej strony ,oczywiście każdy popełniał błędy lecz jako drużyna pokazaliśmy charakter w tym spotkaniu ,nieustępliwośc i walka ze swoimi słabościami to jedyny klucz do sukcesu..Nasuwa się pytanie dlaczego gramy tak nierówno,raz aż miło patrzreć na nasze zmagania a czasem ręce opadają. Przykład z zeszłego tygodnia jest wręcz idealny. Strata bramki w pierwszej minucie ,za chwilę strata drugiej bramki a w kosekwencji braku koncentracji trzeciej bramki w ciągu kilku minut ustawiło mecz już na samym początku..Fakt że drugie 30 minut to nasza wygrana 3-1 i fajna gra jednak początek spotkania tragiczy i ustawił mecz..Oczywiście gra się tak jak przeciwnik pozwala i czasem nasze szanse na dobry wynik nie sa duże ale czasem naprawdę przeciwnicy są absolutnie wnaszym zasięgu tyko brak koncentracji,motywacji  i zbyt frywolne wejscie w mecz  sprawia że to My musimy gonić rywala..A jezeli wyjdziemy skoncentrowani na maxa moża zagrać tak że to rywal będzie gonić tak jak w ostatnim meczu prowadziliśmy już 4-0 i nawet po stracie dwóch bramek graliśmy dokońca spokojnie i pewnie..Przypominam że kazdym meczem uczymy się czegos nowego..Mam nadzieję że ustabilizujemy swoją formę pokażemy w ostatnich trzech spotkaniach na co Nas stać..

2017-10-15