Liga 2009 - sobota błędów.....

Dzisiaj zagralismy mecz ligowy z druzyna Uks G-81 Bemowo wynik meczu to 1-8 (br. Jasinka) wynik duzy az zaaaaa duzy....ale to tylko wynik naszych bledow, bo gra byla niezla a tempo niesamowite,no coz ale tak bywa ze sa i takie mecze gdy gra sie podoba i porywa a bramki wpadaja gdy nie POWINNY,ale to jest wlasnie pilka ktora jest nie przewidywalna.
Zagralismy z przeciwnikiem ktory nas zdominowal fizycznie,nasze akcje choc skladne i wykanczane strzalami to niestety nie efektywne,bo albo pilki odbijaly sie od obroncow G-81,lub bronil je BRAMKARZ . Pisze o tym chlopaku duzymi literami bo zagral super mecz ,jestem pod wrazeniem ,co ten gracz wyjmowal i w jaki sposob - BRAWOOOOO ! Gralismy w siodemkach ale zespol przeciwny przez jego gre mial osmego gracza to wlasnie przewaga ktora zawazyla na wyniku,tak duzym wyniku.
Do przerwy bylo 1-1....a potem no coz NASZE BLEDY doprowadzily do 8-1,samoboj,4 podania naszych obroncow pod nogi zawodnikow przeciwnej druzyny i strzal....i gol, tak to sie konczylo,a nie powinno,bo blad bledem kazdemu moze sie przytrafic ale na koncu jeszcze byl bramkarz,albo powinien byc bo dzis niestety GO nie mielismy ,MY gralismy w tzw.szostce ,oprocz jednej obrony wszystko wpadlo a moglo nie wpasc gdyby tylko bramkarz chcial sie wiecej ruszyc,poruszyc - szkoda Kuba.
A druzyna coz oprocz bledow zagrala dobry mecz,a Leon zawodowiec to mym zdaniem zawodnik meczu, co on wyprawial na boisku,byl wszedzie,bronil,rozgrywal i strzelal - szacun Leon MVP spotkania!!!
Jedna bramke strzelilismy a moglo byc wiecej tak naprawde to 2-1 no moze 3-1 dla przeciwnika oddalo by to w prawdzie obraz meczu,meczu naprawde dobrego ,dobrego dla oka ale i dobrego do nauki,bo o meczu zapominamy ale o bledach NIE,na nich musimy teraz pracowac, poprawic to co szwankowalo,od tego wlasnie sa trenningi.
No coz tak bywa,za tydzien runda rewanzowa - zagramy z zespolem Olimpii Bemowo wiec bedzie okazja do rewanzu,umiecie wiele ale za malo tego pokazujecie, a bledy psuja koncowy wynik meczow, mam nadzieje ze w koncu odpalicie i polaczycie estetyke grania z efektem koncowym ,zaslugujecie na to zeby cieszyc sie nie tylko ze swojej gry ale i z wyniku. Licza sie checi i zaangazowanie gdy one wezma gore nad przeszkodami z natury fizycznymi,osiagniecie sukces. Z  uprzedmiotowionych postaci staniecie sie dominujacymi,ale w kierunku w jakim chcecie a nie chce przeciwnik,bo przestanie ingerowac w wasze mysli i poczynania a wasza kreatywnosc stanie w pierwszym rzedzie i to ona da mozliwosc osiagniecia upragnionego celu. Kazdy z nas ma swoj,ale ten swoj na koncu musi byc NASZ - bo WASZ  to MY a MY to druzyna i jak to zrozumiemy i do tego dorosniemy to takich dluuuuugich odpraw po meczu jak dzis juz nie bedzie HA HA !!!
pozdrawiam trener Marcin

2017-09-30