JUNAK 2009 zdobywa WLOCHY CUP 2017!!!

Tak jak w naglowku napisalem Junak I wygral sobotni turniej Wlochy Cup 2017 to kolejny sukces tej mlodej ekipy GRATULACJE!!!
A teraz wiecej szczegolow: W turnieju nasz rocznik wystawil dwie druzyny,Junak II zlozony z graczy gr.D2  rozegral 5 meczow z czego jeden zremisowal a 4 przegral 0-1....i wszystko bylo by jasne gdyby nie fakt ze ow te przegrane byly po naszych bledach a nie po udanych akcjach przeciwnikow.
Nasi gracze po prostu sprezentowali gole ktore padly podajac pilke przeciwnikowi podczas wznawiania gry....coz mam nadzieje ze takie porazki jak najszybciej wyeliminujemy z naszej gry bo nie zasluzyliscie na nie. Szkoda bo z przebiegu turnieju naprawde bylo niezle,ale coz pilka to gra bledow kto ich robi mniej ten wygrywa mecze.Musimy pracowac nad tymi slabosciami ich przelamywaniem bo to one wyznacza nam kolejne progi do przekraczania i stopniowego realizowania naszych celow,a kazdy z nas powinien je miec. Musimy byc swiadomi naszych slabosci bo wtedy wiemy nad czym musimy pracowac,dlatego tyle uwag po turnieju do was i nie ma co plakac lub sie gniewac,ja musze wam zwracac uwage co zle robicie lepiej teraz gdy jestescie na poczatku swej edukacji pilkarskiej bo potem juz tylko bedzie mi coraz trudniej je wyeliminowac bo beda pojawiac sie nastepne bo tak w sporcie jest gdy pniemy sie wyzej to wyzwan jest coraz wiecej wiec gdy po kolei bedziemy te wczesniejsze korygowac to bedziemy ze wszystkim na biezaco a nie bedziemy stali w miejscu....NIE MA NA TO CZASU UWIERZCIE MI !!!
Musimy byc uparci ,wytrwali,musimy walczyc ze stresem i lekiem a tych dwoch slow ja nie nawidze bo popsuly mi juz wiele ,wiec jak mi pozwolicie to bede z nimi walczyc aby przez nie nie bylo lez i smutku.....ja chce silnej woli ,bo ona ukaze na ile nas stac w walce z o to by byc lepszymi,coraz lepszymi na boisku ale i poza nim,bez nich wasze glowy beda czyste i skupia sie tylko na tym co sprawi wam radosc-a ta radoscia beda sukcesy i tego wam i sobie zycze,panowie i panie z D2. glowa do gory!
Po tej grupie ,przyszedl czas na gr.B a w niej zagral Junak I ,panowie zagrali oprocz jednego meczu super zawody,3 wygrane 3 remisy i to nie z byle kim,gralismy z silnymi klubami wiec gra cieszy a wyniki daly awans do polfinalow.
Takie turnieje buduja druzyne,a polfinaly to ukazaly ze juz jestesmy na wyzszym poziomie emocjonalnym,polfinal z zespolem KS Raszyn 0-0 pokazal wasz potencjal,jako druzyny,niby remis ale po bardzo dobrym meczu i gdyby nie poprzeczki to bysmy go wygrali,rowniez rywalizacja naszego Lewego-Dziubka z GRACZEM zespolu z Raszyna napedzala emocje turnieju ,w koncowym rozrachunku Filip przegral to trofeum jedna bramka,Filip ale napisze ci ze twoja bramka z rzutu wolnego ze srodka boiska w samo okno,to gol stadiony swiata,warto ogladac pilke dla takich GOOOLI !!! Wiec glowa do gory JA W CIEBIE WIERZE I W TO ZE JESZCZE WIELE ZDOBEDZIESZ NAGROD DLA SIEBIE A ONE POMOGA ZESPOLOWI W ODNOSZENIU SUKCESOW.
Musi byc motywacja ,dazenie do wspolzawodnictwa w takich sytuacjach pomaga chec zwyciezania musi motywowac do znalezienia rezerw i zapasow sil,zarowno w trudnych momentach meczu,jak i podczas trenningow,to dzieki niej mozemy sie podniesc po przegranej i wrocic do gry,pisze to bo wrocil do gry nasz bramkarz Kuba Kolodziejczyk,drugi raz z kolei wywalczyl bramkarza turnieju wiec gratulacje Kuba,ale wiesz dlaczego tak sie stalo bo wrocila twoja glowa z dalekiej podrozy i ja jako trener to zauwazylem i dalem ci wiecej wysilku abys zapomnial o glupotach a skupil sie na grze i udalo sie,wiec szacun i tak dalej.
Wynik remisowy i wygrana w karnych 3-2 dal nam final!!!
A teraz mecz finalowy,zagralismy go z zespolem Naprzodu Skorzec,ktory jest b.silnym rywalem,w grupie wynik 1-1 wiec wynik otwarty. Final walki,walki i jeszcze raz walki.....emocje i jeszcze raz emocje....czytalismy dobrze gre przeciwnika,skracalismy pole gry,byl to mecz godny finalu....ale znow remis i czas na kolejne karne!!! W nich wygrywamy 3-2 gdzie karny Kuby Szpudy DAJE TEN SUKCES wytrzymalismy pod presja do konca wiec BRAWOOOOO Junak 2009.
Pilka daje wiele.....sa lzy,zlosc ale jest i radosc i lzy ale radosci a tu w sobote bylo wszystko,dlatego pilka jest tak wartosciowym sportem,bo laczy nie tylko emocje graczy ale i kibicow a oni w sobotni wieczor dopingowali nas ale i wierzyli ze bedzie dobrze to ta wlasnie pilka polaczyla dwa pokolenia i dala im TYLE RADOSCI -DZIEKUJEMY !!!
p.s a teraz motto tego turnieju-WYMAGALEM,POMAGALEM ALE I OBIECALEM...........pozdro trener MARCIN

2017-03-20