II miejsce 2009 w POLONEZ CUP

W sobote zagralismy w turnieju Polonez Cup 2017,zajelismy w nim drugie miejsce co jest WIELKIM SUKCESEM , gratulacje dla wszystkich ktorzy do tego sie przyczynili!!!
A teraz kilka slow na temat turnieju; zagralismy w grupie z Polonia I w-wa,Olimpia W-wa,Reprezentacja Varsovii i Dolcanem Zabki. Wygralismy ja odnoszac same zwyciestwa stracilismy 2 bramki strzelilismy 18 tak wiec SUPER postawa,ale nie liczby graly,graliscie WY, bylo wszystko czego sie uczylismy do tej pory,kreatywnosc,gra pilka i bez niej i to co najwazniejsze agresja i bieganie tak panowie zawsze powtarzalem ze bieganie bez pilki jest wazniejsze niz z nia,na to przyjdzie czas i wykonaliscie to w 100%. Dominacja wasza byla zauwazalna we wszystkich aspektach pilkarskich,wasze glowy rowniez byly odpowiednio nastawione,a ja jako trener roslem i pyszczek mi sie smial.....
Ale zeby nie bylo tak kolorowo potem stala sie rzecz przedziwna,nastala przerwa bo grala druga grupa wiec pojechaliscie cos zjesc....no i zjedliscie nie dosc ze duuuuuzo to jeszcze co....Mc Donalda!!! Masakra. A tu trzeba grac polfinaly....mecz z Muks Bemowo wygrany 2-1 ale coz powietrze ulecialo z Junaczkow,nic nie zostalo z ekipy ktora przez grupe przeleciala jak burza. Prawdziwie nie profesjonalne podejscie,ale coz i tak bywa,caly czas sie uczymy....tak wiec gramy FINAL. W finale zagralismy znow z zespolem Reprezentacji Varsovii,w grupie zwyciestwo 2-1 i tu rowniez poczatek byl ok.1-0 prowadzimy i gramy tak jak wczesniej,ale z kazda minuta gasniemy pod wzgledem fizycznym...no i stalo sie,dwoch zawodnikow zglasza kolke,jeden nie ma sily i dwie bramki wpadaja dla przeciwnika. Zmiany niestety nic nie daly bo przeciwnik wbija nam dwa kolejne gole,1-4.....bez biegania,zle sie dzieje na boisku,jeszcze kontuzja Macka gdy dostal pilka w brzuch i byl problem z oddychaniem...ale przerwa dala troche powietrza druzynie i zostala  koncowka meczu,gdzie mielismy jeszcze zryw i moglismy strzelic dwie bramki jednak naszemu najlepszemu strzelcowi Kubie Szpudzie w dwoch akcjach sam na sam nie udalo sie strzelic bramek....szkoda bo w pozniejszym rozrachunku przegral krola strzelcow tymi wlasnie nie strzelonymi golami. Jest drugie miejsce tez BRAWOOO ale z przebiegu calego turnieju mozna bylo go wygrac,niestety wzgledy poza sportowe dzis WYGRALY i wplynely na losy naszej druzyny...tak wiec pozostal NIEDOSYT. Przypomne tylko ze bramkarzem turnieju zostal nasz Kuba Kolodziejczyk a Filip Dziubinski zostalby najlepszym graczem,tylko organizator po spotkaniu z trenerami postanowil to wyroznienie dac graczowi z zespolu z czwartego miejsca bo najwazniejsze wyroznienia by tylko dostaly dwie druzyny,wiec gora byla zasada fair play....tez wazna w aspekcie sportu,ale FILIP brawo tak trzymaj!!!
p.sZamierzam nauczyc was wielu rzeczy i cech waznych dla sportowca ale i czlowieka,samo zalozenie o utrzymaniu koncentracji przez caly mecz,turniej...w praktyce jest bardzo trudne,jednak wytrenowanie umiejetnosci jej szybkiego przywracania jest juz zdecydowanie bardziej osiagalne dla NAS. Zbuduje w was pewnosc siebie ale to proces dlugofalowy,wymagajacy dostarczenia argumentow,dotyczacych wlasnych wartosci i umiejetnosci. Bo gdy to poczujecie,ta wlasna wartosc to wszystkie niepowodzenia latwiej bedzie nam pokonywac,dlatego sluchajcie mnie a wszyscy bedziemy czerpac z tego dla siebie jak najwiecej!!!
Cecha pozadana przeze mnie jest konsekwencja w dazeniu do celow. Tym co czesto wyroznia tych co do tego daza,jest umiejetnosc kontynulacji swoich staran,nawet mimo napotkanych przeszkod. To one gdy sie pojawiaja stanowic musza dodatkowe wyzwanie dla was ,wazne aby z dazenia do realizacji celow uczynic proces a wynik koncowy bedzie bardziej realny i do OSIAGNIECIA!!! Tego sie nauczymy.
SLOWA PODZIEKOWANIA RODZICOM ZA DOPING,SUPER ZACHOWANIE....DZIEKUJEMY,PRACA DLA WAS TO CZYSTA PRZYJEMNOSC DLA MNIE JAKO TRENERA BRAWOOOOO!!!!
trener Marcin pozdro

2017-01-17