Turniejowy weekend rocznika 2008 - II miejsce w Rembertowie.

W miniony weekend Junak rocznik 2008 wziął udział w dwóch turniejach .W sobote gościliśmy na piekielnie mocno obsadzonym turnieju Delta Cup rozgrywanym na boiskach Warszawianki .Jak to mówił Kazimierz Górski "gra się tak jak przeciwnik pozwala" teza prosta jednak  trafna do bólu .Jezeli przeciwnik jest na naszym poziomie wtedy i gra i wynik jest zadowalający, jednak jezeli rywal jest na dzień dzisiejszy dla Nas za mocny porażka jest dotkliwa i na pewno boli.I tak właśnie było przy Piaseczyńskiej ,grając w grupie A początek mieliśmy piorunujący ,wygrana z drugą drużyną Delty 4-0 oraz z Akademią Młodego Sportowca 5-0 dała nam po dwóch meczach 6 punktów i nawet trzeci mecz  w grupie z Laurą Chylice przegrany 0-1 (do teraz nie wiem jak to się stało) po naprawdę super meczu dał nam awans do następnej rundy czyli ćwiercfinału..Tam czekała na nasz ekipa STF Champion Ursynów.Przeciwnik nie pozostawił nam żadnych złudzeń ,porażka 0-7 mówi wszystko "Oni grali w piłkę a My wyglądaliśmy jak statyści ,jak grupa naborowa a nie ekipa która trenuję trzeci rok..No cóz..Takie są realia ,Zostaliśmy strasznie sprowadzeni do parteru a dodam jeszcze że nasz rywal w pózniejszej fazie turnieju zajął dopiero trzecie miejsce w turnieju ustępując warszawskiej Delcie oraz zwycięzcy całego turnieju kosmicznej drużynie która w całym turnieju nie straciła nawet jednej bramki czyli Brzeski OPN..Pamiętajmy jednak że po upadku  drużynę która ma charakter  poznać można nie jak zaczyna ale jak kończy i  potrafi się podnieść pokazując na tle rywali z innej z troszkę półki na co ją stać .W niedzielę gościliśmy w Rembertowie gdzie w turnieju halowym udział więło 13 drużyn.My tradycyjnie w grupie pierwszej rozegraliśmy dwa mecze gdzie pewnie i bezdyskusyjnie pokonaliśmy gospodarzy turnieju AON Rembertów 3-0  oraz Orlik 2-0 .Po południu czekała nas faza finałowa w której za rywali mieliśmy naprawdę fajne ekipy Pogoni Grodzisk Mazowiecki,Progresu Garwolin oraz Football Talents Warszawa..Mała tabela ,kazdy z każdym i kto zdobędzie najwięcej punktów wygrywa..Pierwszy mecz Pogoń Grodzisk,przeciwnik słabszy fizycznie niż inni rywale jednak "grał w piłkę" ,naprawdę super zespół ,bardzo podobała mi się ich gra.jednak .W 11 minucie meczu strzelamy tak ważną bramkę na 1- 0 po bramce Krzysia i euforia !! No tak tylko że mecz trwa minutę dłużej  12 min i kiedy kończyliśmy sobie gratulować pięknej bramki piłkę musieliśmy wyciągać ale ze swojej bramki kiedy do końca meczu pozostało może 40 sek..Drugi mecz finałowy z Progresem Garwolin scenariusz identyczny,przeciwnik mocny ,fizycznie lepiej sie prezentował ale to my ponownie po bramce Krzysia prowadzimy 1-0 w 11 minucie  !! Minuta do końca i ...1-1..Jezuuuuuuuuuuuuuu! Przyznam że ciśnienie wzrosło  i mnie i naszym kibicom..Ale cóż gramy dalej ,w trzecim meczy pokonujem tym razem pewnie 1-0 po bramce Szymka ekipę Football Talents  i zajmujęmy drugie miejsce w turnieju,.Po tych wzlotach i upadkach jestem jednak  bardzo zadowolony z postawy tej grupy gdzie zagraliśmy 9 spotkań przegrywając tylko 2..Brawo chłopaki tak trzymać !!