Pierwszy ligowy mecz Markusa za nami rocznik 2008

09.04 .2016 pierwszy mecz Junaka II z Markusem. Pierwsze zmagania dla nie których w lidze  mały stres, trochę niepewności, wśród zawodników lekki strach. Nie zawsze wszyscy są na treningach, na których sie przygotowawyliśmy do tych rozgrywek i będziemy to oczywiście powtarzać nie raz, ale mamy jakiś kręgosłup drużyny, który nie zawsze też jest stabilny ale ruszamy. Przeciwnik jak każdy, nieznany czy mniej czy więcej wymagający ale trzeba podchodzić z szacunkiem. Mecz od pierwszych minut układał się po naszej myśli. Szybko przejeliśmy inicjatywę na boisku, co skutkowało w dużą ilością bramek. Oczywiście było i jest to ważne w aspekcie gry, ale mnie osobiście cieszy fakt, że grali nasi zawodnicy piłką to znaczy dużo podań i kombinacji ,różne fragmenty gry, rożne auty, to czego się uczymy na treningach. Oczywiście widać brak zrozumienia u dzieci, które nie przychodzą na treningi i postanawiam, że takie dzieci nie będą grały, ponieważ jest taka prawd , że czemu ma jeżdzić i grać jak nie wie co ma robić na boisku, mimo że jest rokującym zawodnikiem nie znaczy że musi grać. Inne dzieci sie starają dorównać lepszym, przychodzą na treningi wkładją maksimum sił i sie uczą. Kolejny mecz przed nami, oczywiście może być inaczej nie wiadomo z kim sie zmierzymy, jakie umiejętności bedą reprezentowali. Uważam, że nasi chłopcy robią postępy, robimy na treningach pewne rzeczy które zostają im w główkach. Jest oczywiście wiele i to wiele rzeczy do poprawienia ale uważam że było dobrze. Oczywiście w tym wszystkim pomógł nam przeciwnik, który pozwolił nam na taką a nie inną grę. Serdecznie dziekuję za przybycie wszystkim zawodnikom i oczywiście rodzicom. Na następny mecz powołania będą na stronie i postaram sie wysłać info sms. Lista zawodników podana na stronie to lista zgłoszonych do rozgrywek ligowych, proszę się tym nie sugerować, powołania będą zawsze podane z terminem.

2016-04-12

Czwartek 19.00-20.00